Gdzie kupujecie naturalne afrodyzjaki?

Postautor: wojtek » czw wrz 15, 2016 4:41 am

Moja kobieta slabo ma ochote na sex. W sumie nie slysze ze boli ja Glowa ale po prostu jest tak ze bardzo rzadko się kochamy. No i jak już to na misjonarza a dawniej było inaczej… No i chce wypróbować afrodyzjaki jakies. Gdzie kupujecie naturalne afrodyzjaki? Macie jakis sklep godny polecenia? Bo mi potrzebne to jest ;)

Awatar użytkownika

Postautor: DeltaJohn » czw wrz 15, 2016 5:55 am

Wiesz przy naturalnych afrodyzjakach dla niej to musisz wybierac te które sa bezpieczne. wiele kobiet po takich afrodyzjach w sypialni po prostu jest bardziej pobudzone i bardziej wyczulone na meski dotyk. Wiec jak nie da rady inaczej to czemu by nei Skrobowac afrodyzjakow? I wg mnie to żaden powod do wstydu jest. Po prostu cos normalnego.

Awatar użytkownika

Postautor: MadMax » czw wrz 15, 2016 6:50 am

A sprawdzales co podnieca twoja kobiete. Tu masz artykul o podnieceniu u kobiet http://sexelixir.eu/co-podnieca-kobiete i tam tez na stronie znajdziesz afrodyzjak do kupienia. Online możesz zamowic. Wiec w sumie to szybka sprawa do załatwienia jest. Nei ma co ukrywac.A jak nie wiesz co to jest afrodyzjak to tez tam na stronie masz info które ci powie co to dokolanie jest afrodyzjak. Dzieki temu kobieta jest bardziej otwarta na seks i jej cialo zupełnie inaczej reaguje na dotyk.

Awatar użytkownika

Postautor: SilverStone » czw wrz 15, 2016 8:43 am

Jak ktos nie ma ratunku to afrodyzjak pomoze ;)

Awatar użytkownika

Postautor: Motorniczy_83 » czw wrz 15, 2016 10:35 am

Dla niektórych kobiet to jedynym afrodyzjakiem jest kasa… :P Taka jest niestety prawda.

kuchnie gliwice

Wróć do Erotyka