Proces obróbki skrawaniem we Wrocławiu - gdzie?

Awatar użytkownika

Postautor: Motorniczy_83 » pn kwie 10, 2017 10:10 pm

Poszukuję zakładu, który specjalizuje się w obróbce skrawaniem typu CNC we Wrocławiu? Czy jest tu jakiś specjalista albo ktoś, kto korzystał z usług zakładu, który oferuje takie usługi i może mi kogoś polecić, podrzucić? Będę wdzięczny za pomoc.

Awatar użytkownika

Postautor: liniowa_funkcja » pn kwie 10, 2017 11:47 pm

Powiem, że obróbka skrawaniem we Wrocławiu to domena tego zakładu - https://sitkowscy.pl/ wejdź na ich stronę i sam sprawdź co mogą Ci zaoferować. Oprócz toczenia zajmują się jeszcze ślusarstwem, też na najwyższym poziomie. Sama długo szukałam jakiejś firmy albo osoby, która ma w zanadrzu zdolności obróbki typem CNC, ale nie znalazłam nic co by mnie zachwyciło tak jak ten zakład. Zresztą nie jestem jedyna, która z nimi współpracowałam. Mój brat także prowadzi firmę budowlaną, ja pracuję w hydraulicznej i u niego też korzysta się z tej firmy.

Awatar użytkownika

Postautor: ManSuper » wt kwie 11, 2017 2:21 am

Mogę się podpisać pod słowami koleżanki. Jak dla mnie najlepszy zakład, który tak dobrze opanował technikę obróbki skrawaniem przy użyciu metody CNC. Dodatkowo są oni bardzo szyb-cy i profesjonalnie podchodzą do każdego zlecenia - małego i dużego.

Awatar użytkownika

Postautor: Motorniczy_83 » wt kwie 11, 2017 4:31 am

Co masz na myśli mówiąc małego i dużego?

Awatar użytkownika

Postautor: ManSuper » wt kwie 11, 2017 6:25 am

Nie raz zdarzało się, że przychodziłem do nich z zaledwie paroma sztukami rur do obróbki, albo zamówiłem 10 tulei do wytoczenia i jakość produktu jaki dostałem była tak samo zadowalająca i świetna, jak w przypadku gdy zamawiałem hurtem dwie czy trzy palety na małą budowę. Naprawdę podejście bardzo profesjonalne.

Awatar użytkownika

Postautor: liniowa_funkcja » wt kwie 11, 2017 6:53 am

Zgadzam się. Nigdy nie ma problemu z małymi zamówieniami, choć zakładam, że nie są one aż tak opłacalne jak te większe. Zresztą sprawdź sam, jak to u nich wygląda - zamów parę sztuk rur do obróbki skrawaniem, a założę się, że firma Sitkowscy zrobi wszystko żebyś był zadowolony.

Awatar użytkownika

Postautor: Motorniczy_83 » wt kwie 11, 2017 9:07 am

Chyba tak zrobię. Opinie opiniami, ale najlepiej przekonać się samemu. Wielkie dzięki za pomoc i informacje co i jak. Zaraz zajrzę na stronę i się z nimi skontaktuję.

kuchnie gliwice

Wróć do Praca, kariera