Potrzebuję szkolenia BHP w Poznaniu

Awatar użytkownika

Postautor: Balbina » pt cze 16, 2017 1:07 am

Tak jak już napisałam w tytule. Potrzebuję szkolenia BHP w Poznaniu. No dla mnie liczy się jakość szkolenia przede wszystkim no i cena, żeby nie była zbyt wygórowana. Macie jakies propozycje?

Awatar użytkownika

Postautor: MadMax » pt cze 16, 2017 3:12 am

Przy szkoleniach BHP to jest tak ze większość ludzi za nimi nie przepada ale jeśli ktos pracuje przy sprzecie maszynach glównie to musi być na pewne rzeczy przygotowany albo zwyczajnie wiedziec ze Kusic losu nie wolno. No ale potem o takich czyta się w gazetach :P

Awatar użytkownika

Postautor: DeltaJohn » pt cze 16, 2017 5:13 am

Co do szkolenia BHP w Poznaniu to możesz jeszcze zadzwonic do nich http://oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl/ to jest ośrodek szkoleniowy który szczególnie specjalizuje się w usługach BHP, wiec szkolenia i audyt dla nich to codzienność. No i wystawiaja odpowiednie dokumenty z takimi szkoleniami związane. Ja mysle żeby do nich dzwonic w przyszłym tygodniu bo kolezanka mi o nich mówiła.

Awatar użytkownika

Postautor: SilverStone » pt cze 16, 2017 6:33 am

Niby szkolenia BHP sa nudne dla niektórych ale tez wtedy człowiek może się dowiedziec wiecej na temat tego jak ratowac innych. A wiadomo ze czasem tez takei sytuacje się mogą zdarzyc. Dlatego zadnych osłonek zawsze w rękawicach zawsze kaski wiadomo ze odzieży ochronnej się nie zdejmuje jak niektórzy tak kozaczą.

Awatar użytkownika

Postautor: Kapitan » pt cze 16, 2017 8:26 am

To niestety tak jest. Bo kozaczenie się szybko konczy. zreszta u mnie sam kierownik budowy chodzil bez kasku. Ale przykład idzie od gory.

Awatar użytkownika

Postautor: DzikiKot » pt cze 16, 2017 10:48 am

Wlasnie potem inspekcja pracy kontroluje czy było szkolenie Bhp kiedy. Czy powinno się je powtórzyć ale zazwyczaj już wtedy jak się cos stanie i to wlasnei jest za pozno… ;/

kuchnie gliwice

Wróć do Praca, kariera