Legalna praca dla mężczyzn Holandia.

Awatar użytkownika

Postautor: Motorniczy_83 » pn cze 26, 2017 7:24 pm

gdzie moge znaleźć uczciwe oferty pracy w Holandii? Znacie jakiegos dobrego pośrednika? W ogole jak przygotowac sie do takiego wyjazdu??

Awatar użytkownika

Postautor: Skoczek » pn cze 26, 2017 9:13 pm

Polecam ci stronę, na której ja znalazłem dla siebie pracę. O tutaj: http://marvelpc.pl/praca-w-holandii.html, na pewno jest tam też możliwa do znalezienia opłacalna praca dla mężczyzn Holandia to w ogóle bardzo fajny kraj i świetni ludzie, na pewno szybko idzie się tam odnaleźć.:)

Awatar użytkownika

Postautor: Motorniczy_83 » pn cze 26, 2017 11:41 pm

ja mam już swoje lata i tak szybko mogę się nie odnaleźc, troche się tego boje… ale dzieki za polecenie obejrze sobie ich strone. Może znajde cos odpowiedniego

Awatar użytkownika

Postautor: RadosnaMarta » wt cze 27, 2017 2:26 am

a co to znaczy swoje lata?;) moja mama miała 55 lat jak wyjechała po raz pierwszy. To było niedługo po śmierci taty, więc podwójnie trudna sytuacja. Może na początku faktycznie było ciężko, ale z dnia na dzień coraz lepiej i teraz uważa, że ten wyjazd to najlepsze, co ją spotkało podszkoliła język, otworzyła się na ludzi i podróże.:)

Awatar użytkownika

Postautor: Skoczek » wt cze 27, 2017 3:08 am

do pracy wyjeżdżają ludzie w naprawdę różnym wieku, od studentów po starszych ludzi, nie ma żadnych ograniczeń.;)

Awatar użytkownika

Postautor: Motorniczy_83 » wt cze 27, 2017 4:57 am

kiedys pracowalem miesiac w Niemczech, ale to syn mnie zabral, teraz jest inna sytuacja… zobaczymy co to będzie…

Awatar użytkownika

Postautor: RadosnaMarta » wt cze 27, 2017 6:12 am

poczytaj sobie trochę w sieci o Holandii, poza tym weź ze sobą awaryjne pieniądze, zapisz adresy, gdzie w razie czego możesz szukać pomocy. No i sprawdź dobrze pośrednika. Ten podany przez kolegę u góry na pewno jest sprawdzony, można pojechać, polecam. Odważne decyzje zawsze przynoszą za sobą wiele korzyści, do boju.;)

kuchnie gliwice

Wróć do Praca, kariera