Magisterka - pilna pomoc!

Postautor: wojtek » pt lis 25, 2016 1:04 am

Ludzie! Potrzebuje pilnie pomocy. Serio jestem w rozsypce, na dnie i wszędzie gdzie się da być, jak się czegoś nie ma. Zbliża się termin oddawania napisanych mgr, a ja nic. Zero. Nawet nie mam konspektu. Wisi to nade mną, jak jakiś młot czy kowadło. Ktoś coś może poradzić?

Awatar użytkownika

Postautor: Bernadetta » pt lis 25, 2016 2:00 am

Koleś wycziluj. Nie jeden był w podobnej sytuacji jak Ty. Zaraz się ktoś znajdzie i Ci pomoże. Nie ma co panikować zawczasu. Wiele firm typu pisanie prac ogłoszenia umieszcza na forach. Jak poszukasz w necie to zaczną ci nawet reklamy wyskakiwać z takimi usługami.

Postautor: wojtek » pt lis 25, 2016 4:44 am

Łatwo mówić, trudniej zrobić. Ale co mam dokładnie wpisywać? Jak szukać? Ktoś już cos podobnego robił?

Awatar użytkownika

Postautor: Kapitan » pt lis 25, 2016 4:55 am

Ja szukałem jakiś czas temu. Zgłosiłem się do jednej firmy o pomoc w pisaniu prac magisterskich i się udało. Szybko, łatwo i przyjemnie. Wystarczy trochę posiedzieć nad szukaniem, żeby nie znaleźć byle czego.

Awatar użytkownika

Postautor: DzikiKot » pt lis 25, 2016 7:46 am

Ja co prawda podobne problemy miałem na I stopniu na polibudzie, ale może ci to pomoże, lub komuś innemu. Jak ktoś szuka jakiejś firmy, która szybko załatwi sprawę inżynierki, to polecam stronę http://e-praca-dyplomowa.pl/rodzaje-prac/praca-inzynierska/, znają się na rzeczy, a inżyniera obroniłem na 5, wiec chyba solidnie do tego podeszli.

Postautor: wojtek » pt lis 25, 2016 9:38 am

Pracę inżynierską mam już za sobą, ale poszukam czegoś dotyczącego magisterki. Skoro mówicie, że są takie firmy, to chyba warto się rozejrzeć niż w desperacji pisać jakieś bzdury.

Awatar użytkownika

Postautor: Bernadetta » pt lis 25, 2016 11:04 am

Nie zaszkodzi spróbować. A na pewno wyjdziesz na tym lepiej, niż jakbyś dał to jakiemuś laikowi, co hajs chce łatwo zarobić.

kuchnie gliwice

Wróć do Praca, kariera