Czy warto organizować integracje pracowników?

Awatar użytkownika

Postautor: Bernadetta » pt gru 09, 2016 12:24 am

Jak patrzycie na imprezy integracyjne dla pracowników? Uważacie że warto czy nie? Prosze o uzasadnienie bo mam mieszane odczucia. Z jednej strony wszystkie firmy robią coś takiego z drugiej mam wrażenie że jest to tylko powód na wyrwanie sie z domu. Czy naprawdę takie imprezy potrafią poprawić relacje w firmie?

Awatar użytkownika

Postautor: DeltaJohn » pt gru 09, 2016 2:55 am

Dobrze poprowadzone imprezy na pewno w tym pomagają. Troche jestem zdziwiony Twoją wypowiedzia bo na wszystkich imprezach w jakich miałem przyjemność uczestniczyć naprawdę miały cel i były sensowne. Kilka było skromniejszych, kilka z dużym rozmachem ale o żadnej nie powiedziałbym że były pretekstem do wyrwania się z domu. Chyba tak jak pisałem poprowadzenie odgrywa tu zasadnicza rolę.

Awatar użytkownika

Postautor: Camilla » pt gru 09, 2016 5:19 am

Kolega wskazał tu na bardzo ważną rzecz czyli cel. Jak pracodawca stawia tylko alkohol na stół to gdzie tu integracja? Rozumiem ze faceci mają tematy przy alkoholu ale też nie wszyscy, co w takim razie mają robić kobiety na takim spotkaniu? Moim zdaniem jak ktoś chce zintegrować zespół to zabierze się za to na poważnie i wynajmie profesjonalną firmę która zaoferuje konstruktywnie spedzony czas. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika

Postautor: MadMax » pt gru 09, 2016 7:44 am

Cześć, od 3 miesiecy pracuje w nowej firmie i mieli tu ostatnio poszerzenie jednego z działów w zwiazku z czym zatrudnili oprocz mnie jeszcze 13 innych osób. Po imprezie integracyjnej spodziewałem się tego co dotychczas czyli jedzenie, picie i do domu, ale było zupełnie inaczej – jakieś zabawy i konkursy, potem zadania w grupach, tak sie w to wkrecilem ze nie poznałem siebie na zdjeciach a bylem zupelnie trzeźwy :P

Awatar użytkownika

Postautor: Bernadetta » pt gru 09, 2016 7:58 am

A gdybyście mieli organizować taką impreze to jaką firmę byście wynajeli?

Awatar użytkownika

Postautor: Camilla » pt gru 09, 2016 8:23 am

Najwieksze doswiadczenie w organizacji takich eventów ma ta firma - inspiro-event.pl/oferta/imprezy-integracyjne/. Wiedzą jak zaangażować nawet najwiekszych outsiderów, a do tego budują mega fajną atmosferę. Byłam na takiej integracji gdzie ewidentnie stawiano na prace w grupach przez co dobrze mi się potem wspolpracowało w zespole z tymi ludźmi, pzdr.

kuchnie gliwice

Wróć do Praca, kariera