Szkolenia z obsługi klienta – gdzie spróbować?

Awatar użytkownika

Postautor: Skoczek » pn sty 02, 2017 6:04 am

Cześć wszystkim. Od jakiegoś czasu pracuję w obsłudze klienta. Niestety, nie zawsze wszystko mi się udaje tak, jakbym sobie tego życzył. Czasem tracę cierpliwość, a niekiedy nie potrafię odpowiednio zachęcić do sprzedania usługi, a co więcej obronić w wiarygodny sposób firmy, dla której pracuję. Chciałem zapisać się na szkolenie. Wiecie, gdzie najlepiej to zrobić? Chciałbym, żeby rzeczywiście dało jakiś efekt.

Awatar użytkownika

Postautor: Motorniczy_83 » pn sty 02, 2017 8:19 am

Szkolenie zawsze da „jakiś” efekt. W sumie najważniejsze jest Twoje podejście. Jeśli przyjdziesz tam zrezygnowany i będziesz powtarzał sobie, że to wszystko, co Ci mówią, to już wiesz, na pewno nic z tego nie wyjdzie. Bądź otwarty, nie bój się wyzwań i wybierz sobie firmę, której oferta najbardziej do Ciebie przemówi. W końcu, jeśli umieli ją sprzedać, Ciebie też sporo nauczą ;)

Awatar użytkownika

Postautor: Balbina » pn sty 02, 2017 10:10 am

To nie do końca tak. Profesjonalizm szkoleniowców też się bardzo liczy – i nie chodzi tu bynajmniej o różne świstki w stylu certyfikatów, choć oczywiście dobrze, jeśli je mają. Mnie osobiście pomogła firma Halibut. Miałam dokładnie taki problem jak Ty – powoli nawet zaczynałam wnioskować, że nie nadaję się do pracy z klientem. Na szczęście tamtejszy zespół przekonał mnie, że się mylę. Gorąco polecam.

Awatar użytkownika

Postautor: ManSuper » pn sty 02, 2017 11:12 am

Też miałem parę doświadczeń z tą firmą. Byłem tam na kilku szkoleniach, między innymi miałem tam właśnie szkolenie z obsługi klienta. Są naprawdę nieźli – więcej możesz sobie poczytać o tym konkretnym szkoleniu na ich stronie: http://www.halibut.pl/szkolenia-sprzedazowe-i-z-obslugi-klienta/. Myślę, że nie pożałujesz.

Awatar użytkownika

Postautor: Skoczek » pn sty 02, 2017 12:40 pm

Dziękuję bardzo za podpowiedzi i polecenie firmy. Mam nadzieję, że i ja będę z niej tak zadowolony :)

kuchnie gliwice

Wróć do Praca, kariera