Polecacie jakieś środki do podłogi lakierowanej?

Postautor: kontrolka » śr sty 04, 2017 11:48 pm

Witam, słuchajcie mam w biurze podłoge lakierowaną, bardzo ładnie ona wygląda ale dość szybko się brudzi i widac na niej smugi zarysowania i to nieważne ile bym ją czyscila, co mi radzicie? Polecacie, jakieś sodki konserwujące do takiej podłogi?

Postautor: rintintin » czw sty 05, 2017 1:44 am

co radzicie? Tez mi pytanie zmien podłoge na mniej brudzącą się, np. na matową. Podłoga lakierowana w biurze po którym kręci się zazwyczaj duzo ludzi sie nie sprawdza

Postautor: bazanciara » czw sty 05, 2017 2:46 am

niezgodze się podłoga lakierowana zawsze jest ciekawym rozwiazaniam, a do tego ociepla wnetrze, a utrzymanie jej wcalnie jest takie trudne polecam zajrzec na http://sklep.masterparkiet.com.pl/pl/c/Podlogi-lakierowane/36, gdzie znajdziesz wiele srodkow do pielęgnacji podlogi lakierowanej, podłoga będzie zawsze czysta i błyszczaca.

Postautor: kontrolka » czw sty 05, 2017 4:45 am

dzieki za pomoc skoro już jestescie tak mili to powiedzcie mi jeszcze czy takie lakiery do podłog przydaja się tez do konserwacji mebli drewnianych np. dębowych?

Awatar użytkownika

Postautor: Bernadetta » czw sty 05, 2017 6:53 am

wiesz co az tak dokładnie to nie wiem, ale do konserwacji mebli to lepsze są chyba woski czy inne preparaty do czyszczenia mebli. W zakładce http://sklep.masterparkiet.com.pl/pl/c/Woski/28 dostaniesz najlepsze prepraty do woskowania drewna, możesz też poprosić o wystawnie faktury wat na firmę

Postautor: kontrolka » czw sty 05, 2017 8:34 am

Bardzo dziekuje wszystkim za pomoc i przydatne linki pewnie nieraz jeszce tu zajrze, trzymajcie się cieplo!!!

kuchnie gliwice

Wróć do Praca, kariera