Co z tymi cenami transferowymi?

Postautor: kontrolka » pn sty 16, 2017 5:39 am

Cześć wszystkim, ostatnio na dość poważnym (i nudnym, dla osób niezwiązanych z tematem) bankiecie padł temat o dokumentacji transferowej i także cenach określonych tym samym epitetem. Poczułam się nieco głupia, ponieważ nie mogłam uczestniczyć w rozmowie z powodu niewiedzy. Czy dla Was także jest to obcy temat?

Postautor: bazanciara » pn sty 16, 2017 7:30 am

Jak zaczyna się temat bankowości i podatków, to ja całkowicie odpływam. Nie czuję się z tego powodu jakaś głupia, po prostu ludzie mają różne zainteresowania.

Postautor: rintintin » pn sty 16, 2017 7:58 am

Tak, ale warto być też osobą o szerokich horyzontach i dużo wiedzieć także o rzeczach, których nie zajmujemy się na co dzień, czy to zawodowo, czy zwyczajnie hobbystycznie. Domyślam się, że moje słowa nie rozjaśnią Ci istoty cen transferowych, dlatego odsyłam Cię do artykułu: https://dokumentacjepodatkowe.pl/baza-wiedzy/artykuly/ceny-transferowe. Tam znajdziesz przystępnie opisane przepisy dotyczące cen transferowych, a także kilka słów o ich specyfice.

Awatar użytkownika

Postautor: ManSuper » pn sty 16, 2017 8:54 am

Nie przejmuj się tak do końca, ceny transferowe dotyczą w dużej mierze przedsiębiorców. Nie musisz koniecznie się na tym znać, jeśli nim nei jesteś.

kuchnie gliwice

Wróć do Praca, kariera