Gdzie mogę skorzystać z zdalnego wsparcia IT w Krakowie?

Postautor: kontrolka » czw sty 26, 2017 9:00 pm

Witajcie, interesuje mnie czy jakakolwiek firma informatyczna oferuje zdalne wsparcie IT na terenie Krakowa? Chodzi mi o sytuacja, kiedy pojawiłaby się jakaś awaria, która wymagała by szybkiej reakcji, a na miejscu w firmie nie było by informatyka?

Postautor: bazanciara » czw sty 26, 2017 11:24 pm

Witaj, istnieje taka firma i korzystałam z ich usług kiedy potrzebne mi było wsparcie IT Kraków jest jednym z miast w którym mają siedzibę. Ale takiej zdalnej pomocy udzielają na terenie całej Polski a nawet zagranicą. Jeżeli chcesz dowiedzieć się o nich więcej odsyłam do strony: http://www.indata-solutions.pl/helpdesk-it, na której jest wszystko wyjaśnione.

Awatar użytkownika

Postautor: Bernadetta » pt sty 27, 2017 1:49 am

Także korzystałam z tego rodzaju usługi w czasie awarii późnym wieczorem i zareagowali bardzo szybko. Skutecznie rozwiązali problem a ja mogłam wrócić do pracy.

Postautor: rintintin » pt sty 27, 2017 3:46 am

Polecam tą firmę – mają szeroki zakres usług a w tym właśnie całodobowe wsparcie IT co jest świetnym rozwiązaniem w przypadku jakiejś niechcianej awarii.

Awatar użytkownika

Postautor: ManSuper » pt sty 27, 2017 6:08 am

Cześć, dodam jeszcze, że firma Indata Solutions w razie nie możności naprawienia awarii zdalnie oferuje także przyjazd do siedziby klienta na terenie Polski, co jest bardzo profesjonalną postawą z ich strony.

Postautor: kontrolka » pt sty 27, 2017 7:58 am

Super, dzięki za odpowiedzi. A powiedzcie jeszcze w jaki sposób przyjmują zgłoszenia?

Awatar użytkownika

Postautor: ManSuper » pt sty 27, 2017 10:20 am

Zgłoszenia są przyjmowane są mailowo, telefonicznie lub przez stronę internetową.

kuchnie gliwice

Wróć do Praca, kariera