Poszukiwana dobra lada cukiernicza do małej kawiarenki

Awatar użytkownika

Postautor: nokafoka » śr lut 08, 2017 8:37 am

Cześć wszystkim! Prowadzę małą kawiarenkę i ostatnio wpadłam na pomysł, jak zwiększyć nieco przestrzeń zostawioną dla klientów. Potrzebna będzie mi do tego jakaś niewielka, ale naprawdę ładna lada cukiernicza. Czy znacie może jakąś sprawdzoną firmę, która oferuje tego typu meble?

Awatar użytkownika

Postautor: Skoczek » śr lut 08, 2017 10:50 am

Witaj! Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoja nowa lada cukiernicza nie tylko efektownie się prezentowała, ale i działała bez zarzutów, to polecam tego producenta: essystemk.pl/index.php?p=m&idg=pr,11,400,418. W ich ofercie znajdziesz bardzo ładne modele lad Phoenix, które na pewno spełnią Twoje wymagania. Są wszak i eleganckie, i niezawodne. :)

Awatar użytkownika

Postautor: DeltaJohn » śr lut 08, 2017 12:12 pm

Cześć Wam. Zajrzałem, żeby poszukać jakiejś inspiracji i udało się! Dawno nie widziałem tak ciekawej oferty. Jeden z moich znajomych, cukiernik, mawiał, że lada cukiernicza powinna nie tylko chłodzić, ale i stanowić element wystroju wnętrza. Na przykładzie Essystemk.pl widać, że można to połączyć. :)

Awatar użytkownika

Postautor: Skoczek » śr lut 08, 2017 12:50 pm

Zdecydowanie masz rację. Współpracuję z ES SYSTEM K od kilku lat i jestem naprawdę zachwycony. Gdybyś był zainteresowany, to koniecznie obejrzyj linię produktów Lenari - prawdziwe cudeńka, które ozdobią każdą cukiernię, kawiarnię, restaurację. Aż miło popatrzeć.

Awatar użytkownika

Postautor: nokafoka » śr lut 08, 2017 1:13 pm

Bardzo dziękuję. Sama na pewno bym na nich nie trafiła, a te Phoenixy są naprawdę doskonałym połączeniem świetnego stylu i optymalnej funkcjonalności (mój mąż już zerknął na parametry). Myślę, że Phoenix IC będzie doskonale pasował do mojego wymarzonego wnętrza. Jeszcze raz dzięki!

kuchnie gliwice

Wróć do Praca, kariera