Czy warto kupować ogrodzenia siatkowe?

Awatar użytkownika

Postautor: nokafoka » czw mar 02, 2017 12:18 am

Witajcie kochani! Zastanawiam się nad zakupem nowego ogrodzenia, bo stare już się sypie, jednak mam trochę ograniczone fundusze. Myślałam z początku o jakimś ogrodzeniu z drewna, ale ostatnio widzę coraz częściej, że ludzie decydują się o ogrodzeniu z siatki. A jak Wy uważacie? Warto takie ogrodzenie stawiać? Czy sprawdzi się jako trwałe ogrodzenie?

Awatar użytkownika

Postautor: Motorniczy_83 » czw mar 02, 2017 3:04 am

Witaj. Zasadniczo dzisiejsze ogrodzenia siatkowe są dużo lepsze niż te sprzed kilku-kilkunastu lat. Możesz kupić zwykłe siatki, a możesz też nabyć takie siatki zgrzewane (z nich obecnie robi się ogrodzenia panelowe). Według mnie zdecydowanie warto postawić taki płot.

Awatar użytkownika

Postautor: nokafoka » czw mar 02, 2017 4:49 am

O, to brzmi dosyć ciekawie, muszę powiedzieć, a jak z solidnością takich siatek?

Awatar użytkownika

Postautor: DeltaJohn » czw mar 02, 2017 5:58 am

Hej! Zasadniczo takie siatki są bardzo solidne. Stosuje się je coraz częściej (jak sama zauważyłaś), także w takich obiektach, jak magazyny czy inne składy, czyli w miejscach, gdzie to ogrodzenie jednak musi być wytrzymałe, co by nikt przez nie nie przełaził.

Awatar użytkownika

Postautor: nokafoka » czw mar 02, 2017 6:17 am

A gdzie mogę kupić takie ogrodzenia? Zależy mi oczywiście na tym, by było jak najtaniej :)

Awatar użytkownika

Postautor: DeltaJohn » czw mar 02, 2017 8:36 am

Ja swoje kupiłem za rozsądne pieniądze przez stronę internetową sklep.metalzbyt.com.pl/313-siatki-ogrodzeniowe. Mają tam bardzo solidne ogrodzenia siatkowe z wysokiej jakości ocynkowanej stali. Dodatkowo możesz sobie tam zamówić jeszcze siatki powlekane pcv-ką, naciągi, więc cały komplet ;)

kuchnie gliwice

Wróć do Praca, kariera