Naprawdę rzetelne usługi wysokościowe, komu warto zlecać?

Postautor: kontrolka » pn maja 15, 2017 2:06 am

Muszę poradzić sobie z tematem instalacji elementów na wysokich kondygnacjach budynku firmowego, na elewacji. Nie mamy możliwości w żaden sposób zrobić tego od środka – ktoś musi to na zewnątrz wykonać. Podobno są firmy które przyjmują takie zlecenia ale żadnej nie znam i chciałabym dowiedzieć się czegoś.

Awatar użytkownika

Postautor: ManSuper » pn maja 15, 2017 3:24 am

Rzeczywiście są takie firmy. Żadnej jednak nie kojarzę z nazwy – myślę że jak wpiszesz co trzeba w wyszukiwarkę to trafisz gdzie chcesz trafić ;)

Awatar użytkownika

Postautor: Motorniczy_83 » pn maja 15, 2017 4:42 am

Pamiętam że jakoś z trzy miesiące temu elewację nam myła ta firma at-24.pl/. Nie mogę powiedzieć nic krytycznego, ponieważ każda szyba świeci się jak złoto nawet dziś. W takim temacie jak usługi wysokościowe rynek jest specyficzny i mało nasycony. Trzeba się naprawdę naszukać żeby znaleźć kogoś sprawdzonego ale oni poradzili sobie bez zarzutu.

Awatar użytkownika

Postautor: Motorniczy_83 » pn maja 15, 2017 7:32 am

Mam kumpla który jakiś czas pracował w takiej firmie, jest zapalonym miłośnikiem wspinaczki. Chyba jedynie tacy ludzie mogą się w takich robotach odnaleźć.

Awatar użytkownika

Postautor: Alfabetka » pn maja 15, 2017 10:04 am

Dla mnie prace alpinistyczne to zdecydowanie wyższa szkoła jazdy. Pod żadnym pozorem nie widzę siebie przy takiej pracy. Ale podziwiam!

kuchnie gliwice

Wróć do Praca, kariera