Profesjonalne montowanie komór chłodniczych w Krakowie

Postautor: kontrolka » ndz maja 21, 2017 7:43 pm

Hejka, szukam firmy ktora profesjonalnie zamontowałaby mi komory chłodnicze. Lokal mieści się na terenie Krakowa, wiec prosze o polecanie fachowców z miasta. Dzięki serdeczne i pozdrawiam.

Postautor: rintintin » ndz maja 21, 2017 10:05 pm

Z tego co sie orientuje to takie rzeczy robi każda firma która sprzedaje komory chłodnicze. Jesteś pewna ze sie nigdzie nie pomyliłaś?

Postautor: kontrolka » ndz maja 21, 2017 11:44 pm

Kupiłam używane :)

Postautor: bazanciara » pn maja 22, 2017 1:55 am

W gastronomi siedzę już kilka ładnych lat i na stałe współpracuje z tą firmą: http://serwis-lodowek-krakow.pl/. Przede wszystkim dla tego że to solidni i uczciwi fachowcy. Wiem że jak się za coś zabierają to na pewno naprawią i nie policzą sobie dużo. Wiele razy już ratowali mnie z opresji bo a to się zepsuł kompresor, albo uciekł gaz albo właśnie chodziło o montaż komór chłodniczych Kraków nie ma lepszych fachowców i długo mieć nie będzie, pozdrawiam.

Postautor: kontrolka » pn maja 22, 2017 4:14 am

Dzięki za polecenie, ale oni chyba zajmują się tylko naprawą uszkodzonych sprzetów bo nie widze na stronie informacji o montażu komór. Napisz czy tym także się zajmują to od razu do nich zadzwonie. Nawet lepiej że znają sie na naprawach to od razu powiedziliby co nieco o sprzecie który kupiłam.

Postautor: bazanciara » pn maja 22, 2017 5:03 am

Wszystko jest na ich stronie, trzeba tylko poszukać: http://serwis-lodowek-krakow.pl/chlodnie-sklepowe-oraz-elementy-wystawowe/. Co do przeglądu sprzętu, to warto jak najbardziej zrobić. Używane urządzenia mają swoje mankamenty, zawsze może się przydać żeby ktoś do nich zajrzał, coś ewentualnie wymienił jeśli ma to przedłużyć żywotność. W przypadku tych fachowców się nie zawiedziesz. Pozdrawiam serdecznie.

Awatar użytkownika

Postautor: ManSuper » pn maja 22, 2017 7:17 am

Od paru dni śmierdzi w mieszkaniu dziwnym gazem i lodówka przestała chłodzić, pomimo że zamrażarka działa jak należy. Podejrzewam że gdzieś w obiegu będzie dziura, ale czy oni mi to naprawią?

Postautor: bazanciara » pn maja 22, 2017 8:59 am

Napisz do nich albo zadzwoń bo ja nie jestem fachowcem i nie wiem czy ci to zrobią czy nie. Byłabym dobrej myśli bo miałam podobną awarię z tą różnicą że odwrotnie - zamrażarnik nie działał a lodówka tak, ale myślę że to dużej róznicy nie robi.

kuchnie gliwice

Wróć do Praca, kariera