Gdzie kupię zbiorniki SWIMER w dobrej cenie?

Awatar użytkownika

Postautor: ACzemuTak » śr maja 24, 2017 4:24 am

Hej szukam sklepu ze zbiornikami marki Swimer w dobrych cenach. Wiecie gdzie takie dostane?

Awatar użytkownika

Postautor: Motorniczy_83 » śr maja 24, 2017 4:35 am

Wiesz co jeżeli chodzi dokładnie o SWIMER zbiorniki paliwowe dwupłaszczowe bardzo dobrej jakości oferuje ten sklep internetowy: http://zbiornikizagrosze.pl/ w którym sam kupowałem kilka modeli do swojej firmy. Bardzo wysoka jakość i ceny konkurencyjne.

Awatar użytkownika

Postautor: DeltaJohn » śr maja 24, 2017 4:46 am

Witaj, tak jak mój poprzednik też polecam ci ten sklep. Mają dużą oferty zbiorników na paliwo, olej napędowy, opałowy, biopaliwo i Adblue. Ogólnie wszystkie ich produkty są produkowane pod nadzorem Urzędu Dozoru Technicznego, więc są solidne i sprawdzone.

Postautor: simon » śr maja 24, 2017 7:11 am

Sklep daje również 10 lat gwarancji na zbiorniki i 2 lata na podzespoły, mają wszelkie certyfikaty, deklaracje i poświadczenia, więc warto u nich kupować.

Postautor: wojtek » śr maja 24, 2017 7:39 am

Co do sklepu to mają fajną opcję, że możesz dostosować zbiornik pod siebie czyli wybrać dłuższy wąż czy pompę o większej wydajności. Zapewniają też pomoc w jakiś kwestiach prawnych czy technicznych.

Awatar użytkownika

Postautor: MadMax » śr maja 24, 2017 8:20 am

Cześć, co do marki SWIMER zbiorniki faktycznie są na najwyższym poziomie, kupowałem je podobnie jak moi poprzednicy w tym samym sklepie.

kuchnie gliwice

Wróć do Praca, kariera