Czy odkup odszkodowania przez kancelarię to dobry pomysł?

Postautor: rintintin » wt cze 13, 2017 6:15 pm

Hej. No mam takie pytanie jak wyzej. Czy to na pewno legalne? Bezpieczne?

Awatar użytkownika

Postautor: ManSuper » wt cze 13, 2017 7:05 pm

Prawda jest taka ze odszkodowanie nie zawsze jest należycie wypłacane. I niestety wtedy otrzymuje się zaniżone odszkodowanie. A jednak jest tak ze jak cos nam się należy, to człowiek chciałby to dostac. Tylko nie zawsze tak się dzieje.

Awatar użytkownika

Postautor: Motorniczy_83 » wt cze 13, 2017 9:56 pm

Ja sam korzystałem z kancelarii odszkodowawczej i przyznaje ze odpuściłem sobie zabawę z ubezpieczycielami. Możesz zerknąc ewentualnie tutaj i poczytac http://www.bekerpolska.pl/skup-odszkodowan/62 jak wyglada to dokladnie. Oni oferują odkup odszkodowania i to jest serio legalne tylko podpisujesz dokument i masz sprawę z glowy.

Awatar użytkownika

Postautor: Skoczek » śr cze 14, 2017 12:25 am

Kweestia jest taka ze teraz powstaje coraz wiecej kancelarii odszkodowawczej. Ponieważ jest tak ze teraz ubezpieczyciele sa nieraz naciągani no i dlatego niechętnie wypłacają odszkodowania. Zreszta wiadomo ile jest punkcików zanim się otrzyma odszkodowanie. Czasami można zwariowac. Jednak warto dochodzic swoich praw. Bo jeśli nam cos się należy to powinniśmy do tego dazyc.

Awatar użytkownika

Postautor: Motorniczy_83 » śr cze 14, 2017 2:12 am

Ja o Beker Polska dowiedziałem się przypadkowo od znajomego z pracy. Oni zajmuja się odkupem odszkodowań OC i AC a dzis jest tak ze ubezpieczyciele dlugo przeciągaja. w sumie nie trzeba nigdzie jechac bo formalności można załatwić przez neta można nawet zdjęcia dokumentów mmsem wysłac.

Awatar użytkownika

Postautor: Skoczek » śr cze 14, 2017 4:13 am

Kiedy człowiek się decyduje na odsprzedanie odszkodowania to musi wiedziec ze potem tej decyzji już cofnac nie będzie mogl. Przeciez te sprawe przekazuje firmie kancelarii która się tym potem zajmie. Tylko kwestia przeanalizowania czy się tego chce.

Awatar użytkownika

Postautor: ACzemuTak » śr cze 14, 2017 4:58 am

Czasem jak nawet ktos jest ewidentnie jest chory albo zasłużyć na odszkodowanie to nei chca nic zapłacić no ale tak się czasem zdarza co zrobic.

Awatar użytkownika

Postautor: Skoczek » śr cze 14, 2017 5:51 am

Nie mogę powiedziec ze mnie nie mierzi jak ubezpieczyciele obchodza się ze swoimi klientami ale często traktują ich jak krowy dojne albo jak idiotów zupełnych.

Postautor: kontrolka » śr cze 14, 2017 8:28 am

Chodzi o to żeby ktos wycenił realne prawdziwe koszty i ich sztucznie nie zaniżał a tak czasem dzieje się wlasnie z odszkodowaniami.

kuchnie gliwice

Wróć do Praca, kariera