Firma oferująca maszyny do pakowania w folię stretch?

Awatar użytkownika

Postautor: RadosnaMarta » śr cze 21, 2017 7:15 pm

Witam wszystkich. Prowadzę firmę transportową i często zdarza się że palety które do nas przyjeżdżają trzeba dodatkowo owijać folią ponieważ podczas ustawiania na aucie często gdzieś ta folia zostaje przerwana. Znacie kogoś kto oferuje takie owijarki? Niestety robienie tego ręcznie to zbyt duża strata czasu.

Awatar użytkownika

Postautor: Balbina » śr cze 21, 2017 9:33 pm

Jest sporo takich firm na rynku, według potrzeb, każda oferuje inne rozwiązania. Wysłałam ci namiary na kilka firm. Sama szukałam podobnego rozwiązania ponieważ prowadzę firmę eksportową. Zobacz co będzie dla ciebie najlepsze, może akurat któryś z tych linków się przyda :)

Awatar użytkownika

Postautor: ManSuper » śr cze 21, 2017 11:09 pm

Wejdź na maszynypablo.pl/pakowanie-w-folie-stretch/ i tam zobacz co mają w ofercie. Firma specjalizuje się w produkcji maszyna pakujących i jeżeli interesuje cię solidna i dobra maszyna do pakowania w folię to u nich na pewno dostaniesz to czego potrzebujesz.

Awatar użytkownika

Postautor: RadosnaMarta » śr cze 21, 2017 11:28 pm

Jeszcze skoro już rozmawiamy o tym temacie to jaki koszt może być takiej maszyny?

Awatar użytkownika

Postautor: ManSuper » czw cze 22, 2017 12:59 am

Ciężko tak powiedzieć. Każda firma ma swoje ceny, można kupić tanią używaną maszynę która z kilku letnim przebiegiem albo zainwestować w nową maszynę która będzie miała gwarancję i dodatkowy serwis robiony przez tą firmę. Najlepiej będzie zadzwonić i się zapytać. Osobiście nie kupowałem takiej maszyny więc ciężko mi się do tego odnieść.

Awatar użytkownika

Postautor: DeltaJohn » czw cze 22, 2017 2:20 am

Ceny wahają się od kilku do kilkunastu tysięcy. Wszystko zależy jaka firma to produkowała i jakie maszyna ma zdolności do pakowania. Chodzi mi o to, że im szybsza maszyna tym więcej pieniędzy będzie kosztować. Osobiście kiedyś słyszałem że folia jest słabo naciągnięta jak maszyna to zawija.

Awatar użytkownika

Postautor: Bernadetta » czw cze 22, 2017 5:19 am

Używamy w firmie takiej owijarki i jest to bardzo dobre rozwiązanie dla firm które muszę pakować znaczne ilości palet. U nas, przy produkcji wody nie wyobrażam sobie żeby ktoś to robił ręcznie bo może i dało by się tylko komu chciało by się owijać sto palet na godzinę :)

Awatar użytkownika

Postautor: RadosnaMarta » czw cze 22, 2017 7:56 am

Jeszcze trochę się rozejrzę w internecie ale dziękuję za te namiary. Postaram się zrobić research i dowiedzieć się jaka najlepsza maszyna będzie do mojego przedsiębiorstwa. Nie chcę wydawać niepotrzebnie dużo pieniędzy :)

kuchnie gliwice

Wróć do Praca, kariera