Firma zajmująca się gięciem blachy w rejonie Białegostoku?

Awatar użytkownika

Postautor: Motorniczy_83 » ndz cze 25, 2017 10:41 pm

Witam. Dostałem zlecenie na sporą ilość balustrad balkonowych ale niestety mój dostawca poleciał w kulki i niestety nie otrzymałem głównych elementów. Chciałbym to zlecić jakiejś innej firmie z tej okolicy. Zależy mi na czasie. Znacie kogoś kto zajmuje się taką obróbką?

Awatar użytkownika

Postautor: Skoczek » pn cze 26, 2017 12:37 am

Mam znajomego którego firma zajmuje się obróbką metali także może u niego uda ci się załatwić coś na szybko. Wysyłam ci namiary na pw. Skontaktuj się z nim, ale nie denerwuj się jak nie będzie odbierał bo człowiek jest zarobiony i czasem potrafi być poza zasięgiem przez kilka godzin.

Awatar użytkownika

Postautor: RadosnaMarta » pn cze 26, 2017 2:46 am

Może słyszałeś o firmie ze strony br-technology.pl? Z tego co się orientuję to oni zajmują się takimi rzeczami a mój ojciec zlecał im właśnie gięcie profili bo u siebie w firmie nie miał odpowiedniej pracy do takiego zadania ;)

Awatar użytkownika

Postautor: SilverStone » pn cze 26, 2017 3:25 am

Można wiedzieć jaka ilość cię interesuje? Mógł bym coś takiego dla ciebie wykonać ale jeżeli mowa tu o jakiejś małej ilości to nie wiem czy opłaca mi się uruchamiać prasy. Daj znać na pw co dokładnie cię interesuję, na kiedy i jaka ilość to może coś się dogadamy :)

Awatar użytkownika

Postautor: Motorniczy_83 » pn cze 26, 2017 4:57 am

No właśnie o to chodzi że mowa tutaj o około 500 sztuk takich elementów. Połowę partii dostałem ale z drugą mam duży problem i nie wiem teraz komu zlecić takie coś.

Postautor: bazanciara » pn cze 26, 2017 7:51 am

Koleżanka wyżej dobrze ci radzi. Jeżeli szukasz kogoś kto zajmuje się gięciem blachy w Białymstoku to wejdź na http://br-technology.pl/giecie-blachy/. Firma zajmuje się obróbką metali i bardzo dba o terminowość zleceń więc może uda się załatwić to wszystko w dobrym czasie.

Awatar użytkownika

Postautor: Motorniczy_83 » pn cze 26, 2017 9:27 am

Przed chwilą przeglądałem ich ofertę i jak tylko wrócę do biura to postaram się z nimi skontaktować i zobaczymy czy uda się coś ustalić. Zrobienie takiej ilości jak mnie interesuje nie powinno być problemem szczególnie że mam gotowy projekt i materiały. Potrzebny jest tylko ktoś do sprawnej obsługi prasy. Przy wolnych terminach myślę ze do zrobienia w max 2 dni.

kuchnie gliwice

Wróć do Praca, kariera