Jaki jest najbardziej sprawdzony producent wyrobów gumowych w Polsce?

Awatar użytkownika

Postautor: ManSuper » śr lip 12, 2017 5:22 am

Mam takiego jednego znajomego z Czech który tam jest w zarządzie firmy. No i właśnie ta firma chce otwierać w przyszłym roku filie w Polsce tylko że potrzebuje tutaj kogoś zaufanego kto by się zajął jako podwykonawca produkcją wyrobów z gumy i gumowo-metalowych. Spytał mnie bo liczy że jak jestem Polakiem to znam xd No więc nie znam, ale liczę że wy tak. To musi być serio sprawdzony producent!

Awatar użytkownika

Postautor: Motorniczy_83 » śr lip 12, 2017 5:47 am

To głupie strasznie żeby liczyć na radę od kogoś kto jedyne co ma do czynienia z tematem to mieszka we właściwym kraju ;)

Awatar użytkownika

Postautor: ManSuper » śr lip 12, 2017 7:12 am

Może i głupie, ale jak znajdę to chętnie im coś podpowiem. Przynajmniej mogę w języku polskim czytać informacje o danej firmie. To już chyba duży atut.

Awatar użytkownika

Postautor: Skoczek » śr lip 12, 2017 8:04 am

Chcesz kogoś bardzo doświadczonego? No to chyba nie znajdziesz nikogo lepszego od tej firmy ze Słupska. To jest jedyny mi znany producent wyrobów gumowych z doświadczeniem ponad pół wieku. Nawet na swojej stronie mają dokładnie opisaną historię, możesz sobie przeczytać w zakładce http://www.guma-pomorska.pl/historia. Jakbym miał komuś z zagranicy polecać firmę z tej branży, to na bank był postawił na nich.

Awatar użytkownika

Postautor: ManSuper » śr lip 12, 2017 9:02 am

No widzę że firma jest duża i mają całkiem szeroki wybór tych wszystkich rodzajów gumy. A te lata funkcjonowania też o czymś świadczą. W takim razie to zaproponuje temu mojemu Czechowi ;)

kuchnie gliwice

Wróć do Czas wolny