Jaki fotograf na Śląsku nada się na ślub?

Awatar użytkownika

Postautor: RadosnaMarta » wt lis 21, 2017 10:35 pm

Zbliża się mój wielki dzień i chciałabym, aby został dobrze uwieczniony na zdjęciach.;) Szukam więc jakichś fajnych usług fotograficznych, od osoby, która zna się na rzeczy. Możecie mi kogoś polecić? Chętnie też posłucham waszych rad, bo ja się przed aparatem zawsze bardzo stresuję i nie umiem pozować.

Awatar użytkownika

Postautor: TwardaJane » wt lis 21, 2017 11:53 pm

ja też nie umiem pozować.;) ale nie chodzi o pozowanie – w dniu ślubu masz się po prostu dobrze bawić i być sobą, reszta przyjdzie sama. Moim zdaniem, dobry fotograf jest niewidzialny i potrafi tak zorganizować sesję, że się uda, a Ty ledwie ją zauważysz.;) nie przejmuj się za bardzo, bo nie warto, serio.

Awatar użytkownika

Postautor: Motorniczy_83 » śr lis 22, 2017 12:40 am

polecam Ci te usługi: http://www.foto-odbicie.pl/, naprawdę dobry i niedrogi fotograf na Śląsku. Moja żona też się bardzo stresowała przez ślubem i przeżywała, że na pewno na zdjęciach jak zawsze będzie wychodzić okropnie (co oczywiście nie jest prawdą, ale przegadaj kobiecie do rozsądku). Na szczęście jak spotkaliśmy się z panią fotograf to się uspokoiła i zaczęła brać temat z większym luzem.

Postautor: bazanciara » śr lis 22, 2017 1:09 am

bo w tym jest sporo prawdy, że jeżeli dogadasz się z fotografem, to ta sesja nie jest taka stresująca. I proszę, Panowie, nie dziwcie się Pannom Młodym. W tym dniu wszyscy na nie patrzą! Nie każdy jest tak przebojowy, że poradzi sobie z podobną świadomością… Nerwy są zupełnie naturalne.

Awatar użytkownika

Postautor: Motorniczy_83 » śr lis 22, 2017 3:49 am

dla mnie to też na początku nie było komfortowe, ale ja się po prostu mniej przejmuję drobiazgami. I mniej siedzę nad fryzurą, nie maluję się… trochę dwa światy.;) ale grunt, że zdjęcia się udały. Mamy teraz naprawdę super album i podzieliliśmy się zdjęciami z rodziną i przyjaciółmi.

Awatar użytkownika

Postautor: RadosnaMarta » śr lis 22, 2017 4:28 am

fajnie wiedzieć, że nie tylko ja się tak stresuję i że można sobie z tym jakoś poradzić. Dzięki.:)

Postautor: bazanciara » śr lis 22, 2017 5:47 am

a masz już ustaloną fryzurę i makijaż? To też dodaje pewności siebie.

Awatar użytkownika

Postautor: RadosnaMarta » śr lis 22, 2017 8:38 am

jestem w trakcie ustaleń właśnie.;) i faktycznie jak się uda to będę trochę pewniejsza efektu.

kuchnie gliwice

Wróć do Czas wolny