Jakaś sensowna apteka z szerokim wyborem leków, dermokosmetyków itp.?

Awatar użytkownika

Postautor: ManSuper » śr gru 13, 2017 5:51 pm

Nie mam za bardzo czasu na kupowanie różnych rzeczy w „tradycyjny” sposób więc staram się wszystko w miarę możliwości zamawiać online. Nie zawsze jest to łatwe i teraz rozglądam się za jakąś apteką. Chodzi nie tylko o leki ale też dermokosmetyki dla narzeczonej. Będę wdzięczny za sugestie.

Awatar użytkownika

Postautor: Skoczek » śr gru 13, 2017 7:24 pm

Opcji masz wiele bo rynek w tym zakresie jest raczej bardzo nasycony. Aptek online masz sporo, ich asortyment jest szeroki więc nie powinno być kłopotu, tylko musisz troszkę poszperać w propozycjach.

Awatar użytkownika

Postautor: nokafoka » śr gru 13, 2017 8:35 pm

My z mężem mamy taki system że wszystko co potrzebne zamawiamy w sieci a potem w danej aptece odbieramy. Ma to spore plusy, bo nie musisz czekać na wysyłkę tylko odbierasz swoje zamówienie w dogodnym terminie.

Awatar użytkownika

Postautor: SilverStone » śr gru 13, 2017 11:24 pm

Uważam że internetowych aptek nikt w tej chwili nie pobije jak chodzi o różnorodność asortymentu. Jakościowo też według mnie wypada to znacznie lepiej aniżeli w przypadku aptek do których wchodzi się „z ulicy”.

Postautor: bazanciara » czw gru 14, 2017 2:04 am

Wspomniałeś o dermokosmetykach. Ja też je kupuję przeważnie w sieci, są tańsze w takim układzie. Apteki online mają bardzo szeroką ofertę pod tym względem – Apteka Mini robi na mnie pozytywne wrażenie w tym zakresie i ją polecam z czystym sumieniem.

Postautor: kontrolka » czw gru 14, 2017 3:28 am

Jasne że w aptekach masz szansę kupić bez porównania lepsze kosmetyki. Są tam marki kompletnie nieosiągalne w drogeriach i o znacznie lepszej jakości a dla mnie osobiście ma to bardzo duże znaczenie.

Jakaś sensowna apteka z szerokim wyborem leków, dermokosmety

Postautor: simon » czw gru 14, 2017 6:04 am

Z mojego punktu widzenia apteka internetowa to też idealna opcja (również nie mam zbyt wiele czasu poza pracą). Koleżanka wspomniała o tej aptekamini.pl/ – zdecydowanie dobrze ją oceniam. Duży wybór leków na receptę, bardzo szybka realizacja zamówień i nigdy nie brakowało tego czego w danym momencie szukałem. I kosmetyki są również, marki bardzo interesujące.

Awatar użytkownika

Postautor: RadosnaMarta » czw gru 14, 2017 6:37 am

Mam za sobą kilka zamówień – nie mogę narzekać. Ale jestem z tego pokolenia że praktycznie wszystko kupuję w sieci więc dla mnie to jest sprawa naturalna. Choć moja mama też się przekonała do zakupów online.

Awatar użytkownika

Postautor: ACzemuTak » czw gru 14, 2017 7:35 am

Pamiętam dobrze czasy sprzed ery internetu, gdzie za wszystkim trzeba było chodzić do sklepu czy właśnie do apteki. Ewentualnie zamawiało się w jakichś firmach wysyłkowych pocztą, choć to zbyt praktyczne nie było.

kuchnie gliwice

Wróć do Czas wolny