Wasze propozycje na oświetlenie w domu?

Awatar użytkownika

Postautor: Alfabetka » wt paź 13, 2020 3:34 am

Cześć Wam. Mam pewien kłopot ;) Otóż.. za kilka tygodni chcę zmienić oświetlenie i wyremontować kilka pokoi u nas w domu rodzinnym. Mąż już załatwił ekipę remontową i tylko ja mam na głowie teraz najważniejsze decyzje organizacyjne itp. musze m.in. zdecydować jakie oświetlenie chcę. No właśnie :P mam z tym problem.. może ktoś na forum mi coś doradzi? Jakieś fajne propozycje, linki itp.? będą bardzo wdzięczna! Pozdrawiam ;)

Awatar użytkownika

Postautor: MadMax » wt paź 13, 2020 6:22 am

Ja niedawno kupowałem i świetnie się sprawują ;) Uwielbiam polować na takie produkty w promocyjnych i okazajnych cenach, bo potem mi służą przez długi czas a i oszędzić fajnie można ;)

Awatar użytkownika

Postautor: DzikiKot » wt paź 13, 2020 6:38 am

ja gorąco polecam ;) Nie dość, że wygląda to super profesjonalnie i elegancko to można się poczuć naprawdę ekskluzywnie w takim pokoju jak się wszystko dobrze oświetli ;) przynajmniej ja się spotkałem z takimi komentarzami jak zapraszałem znajomych do siebie, zawsze im się bardzo podoba ;D

Awatar użytkownika

Postautor: Kapitan » wt paź 13, 2020 9:21 am

Ja na stronce zamówiłem oświetlenie producenta aquaform squares i musze przyznać, że jestem mega zadowolony i bardzo ładnie świecą lampy ;) Zlookaj sobie tę stronkę co dałem bo tam dużo fajnych propozycji i pomysłów mają ;)

Awatar użytkownika

Postautor: DeltaJohn » wt paź 13, 2020 11:20 am

Dobrze, ze ja nie mam takiego zmartwienia i takie decyzje ktoś inny podemuje u mnie w domu ;)

kuchnie gliwice

Wróć do Czas wolny