Egzamin FCE a zwolnienie z matury

Awatar użytkownika

Postautor: Motorniczy_83 » wt kwie 19, 2016 10:38 pm

Witam wszystkich. Odkąd pamiętam zawsze lubiłem naukę, a nauka języka angielskiego jest jedną z moich ulubionych. Obecnie jestem w drugiej klasie liceum a za rok będę przystępował do matury. Ostatnio dowiedziałem się że jest coś takiego jak egzamin FCE, a zdobycie certyfikatu z tego egzaminu uprawnia mnie do zwolnienia z matury. Czy ktoś z was przystępował do takiego egzaminu? Kiedy odbywają się egzaminy FCE oraz jakie są ceny i gdzie można się do nich przygotować?

Awatar użytkownika

Postautor: MadMax » wt kwie 19, 2016 10:49 pm

Cześć, ja również jestem w drugiej klasie liceum i chcę przystąpić do tego egzaminu, przyłączam się do poprzednika.

Awatar użytkownika

Postautor: DeltaJohn » śr kwie 20, 2016 1:20 am

: Cześć chłopaki, dobrze trafiliście. Ja właśnie przystępowałem do tego egzaminu w grudniu zeszłego roku. Z tego co się orientuję kolejny egzamin odbędzie się w czerwcu. Egzaminy te odbywają się dwa razy do roku. Ja z uporem maniaka przygotowywałem się sam z pomocą Internetu i poszło mi znakomicie. Oczywiście jestem zwolniony z matury, co było moim głównym celem, ponieważ matura maturą a certyfikat już mam.

Awatar użytkownika

Postautor: Alfabetka » śr kwie 20, 2016 3:59 am

Ja dodam, że również zdobyłam certyfikat z egzaminu FCE. Zdawałam go trzy lata temu. Wszelkich informacji na temat tego egzaminu uzyskałam ze stron internetowych. Z tego co się orientuję ceny egzaminów FCE są ustalane indywidualnie.

Awatar użytkownika

Postautor: Motorniczy_83 » śr kwie 20, 2016 4:41 am

Dzięki za informacje. Trzymajcie za mnie kciuki.

kuchnie gliwice

Wróć do Czas wolny