Oświetlenie do łazienki po remoncie.

Awatar użytkownika

Postautor: Motorniczy_83 » czw lip 07, 2016 12:39 am

Przeprowadzam niedługo remont łazienki, bardzo zresztą potrzebny, bo się tam większość rzeczy rozsypuje. Kafle są, armatura też, generalnie cacy tylko nie wiem co zrobić z oświetleniem. W łazience jednk powinno być porządne, ale żona mi suszy głowę, żeby dało się delikatniejsze też zamontować, na jej wieczory w kąpieli. Da się to jakoś połączyć i jak najlepiej?

Postautor: kontrolka » czw lip 07, 2016 1:46 am

Ja się z twoją żoną zdecydowanie zgadzam. Zamontuj jej półki na świeczki, oczywiście z daleka od wieszaków na ręczniki :) Ale tak poważnie to jeśli potrzebujesz lamp do łazienki to ja bym poszukałą w internecie, na pewno nie w slkepach. W stacjonarnych jest tego strasznie wszystko nawalone, przez co nie widzisz jak to naprawdę wygląda ‘samemu’. Kiedy widzisz realizacje w internecie masz paradoksalnie lepszy ogląd.

Awatar użytkownika

Postautor: Skoczek » czw lip 07, 2016 4:39 am

Ciekawy pogląd, jeszcze sie nigdy z takim nie spotkałem. Co do rodzaju lamp to u mnie zawsze najlepiej sprawdzały się lampy halogenowe. Porozmieszczane w róznych miejscach można różnie załaczać i otrzymasz efekt, o który chodzi wam obojgu. To jest oczywiśćie, jeśli instalacja ci na to pozwala.

Awatar użytkownika

Postautor: Motorniczy_83 » czw lip 07, 2016 6:15 am

Myślałem też, żeby odremontować też inne pokoje, szczególnie przydałoby im się odmalowanie i odświeżenie niektórych mebli oraz akcesoriów. Widziałe niedawno u kolegi fajny żyrandol, który kupił razem ze stojącymi lampami i przyznam, że nie spodziewałem się, że jeden element może tak dużo zmienić. Potem znalazłem je tu http://mariner-lampy.pl/pl/c/Lampy-wiszace/65 i niektóre bardzo mi podpasowały. Ktoś korzystał już z tego sklepu?

Awatar użytkownika

Postautor: Kapitan » czw lip 07, 2016 9:12 am

Ja korzystałem dwa razy. Raz kupowaliśmy dla siebie a innym razem dla znajomych na imieniny, składalismy się w kilka osób. Za obydwoma razy było super.

kuchnie gliwice

Wróć do Czas wolny