Kto mi poleci fachowców od projektowania ogrodów?

Awatar użytkownika

Postautor: Alfabetka » czw sie 25, 2016 1:35 am

Cześć. Kto poleci mi rzetelnych i uczciwych fachowców zajmujących się projektowaniem ogrodów? Oczekuję terminowości i dobrych cen, wiec jesli macie namiary na kogos sprawdzonego to bede bardzo wdzieczna za pomoc. Pozdrawiam serdecznie.

Awatar użytkownika

Postautor: ManSuper » czw sie 25, 2016 3:19 am

Jak tylko wyprowadziłem się z miasta i kupiłem domek z dużą działką to postanowiłem że wynajmę najlepszą firmę zajmującą się projektowaniem ogrodów w małopolskim. Bardzo zależało mi na zapierającym dech w piersiach efekcie, żeby wszystkie rośliny tworzyły coś na kształt pół dzikiego gaju, w którym można poczuć się wyjątkowo, nawet magicznie. Znalazłem w sieci firmę Green Dreams, która okazała się strzałem w dziesiatke, bo podwórze wyglada dokładnie tak jak chciałem idealnie pasując do drewnianego domu i pozostałej zabudowy.

Awatar użytkownika

Postautor: Kasiiik14 » czw sie 25, 2016 4:29 am

Korzystałam z ich usług nie tak dawno temu, bo musieliśmy wynajackogos kto zrobiłby atrium w nowym budynku firmy w której pracuje. Spisali sie na medal tworzac fantastyczne miejsce, idealne do spedzania przerw, pozdro!

Awatar użytkownika

Postautor: Alfabetka » czw sie 25, 2016 4:40 am

Dokładnie takiej firmy szukałam, bardzo dziękuję! Obejrzałam sobie ich dotychczasowe realizacje a także widziałam opinie. Biore w ciemno i dziekuje raz jeszcze :D

Awatar użytkownika

Postautor: Motorniczy_83 » czw sie 25, 2016 5:41 am

Nie ma za co od tego tu jestesmyzeby sobie pomagac. Korzystajac z tej wdziecznosci to mozesz mi podpowiedziec co kupic zonie na rocznice. Od dawna nad tym dumam i nie mogewpasc na nic niezwykłego. Pozdrawiam serdecznie!

kuchnie gliwice

Wróć do Czas wolny