Czy polecacie tę firmę?

Awatar użytkownika

Czy polecacie tę firmę?

Postautor: Alfabetka » pn wrz 12, 2016 1:46 am

cześć! chciałam ostatnio kupić do swojego gabinetu wykładziny. Trafiłam wówczas na ofertę w Olsztynie wykładzin firmy Roteco. Przyznam, że wygląda to ciekawie, ta ich oferta, ale sama nie wiem. Może ktoś z Was miał z nimi już wcześniej kontakt i jest w stanie powiedzieć coś więcej o nich? Byłabym wdzięczna za każdą opinię :)

Awatar użytkownika

Czy polecacie tę firmę?

Postautor: MadMax » pn wrz 12, 2016 3:06 am

A ja ich akurat znam :) Kupowałem u nich w Krakowie wykładziny z PCV. Raz, że są naprawdę wytrzymałe (prowadzę mały motelik i mam spory ruch, ani śladu zdarcia :)), dwa, że bardzo ładnie zdobią wnętrze. Zdecydowanie jest to jedna z firm, którą warto się zainteresować i przyjrzeć im. No i też myślę, że ceny są dużym atutem, bo są relatywnie niedrogie.

Awatar użytkownika

Czy polecacie tę firmę?

Postautor: Ananaska_X » pn wrz 12, 2016 4:49 am

Nie wiem, czy to sama firma, ale kolega ma firmę i zamawiał wykładziny do bydgoskiego oddziału swojego biura. Powiem szczerze, że na początku nie mogłem rozróżnić paneli drewnianych od samej wykładziny, bo zamówił taką imitującą drewno :) Naprawdę, jeśli komuś zależy na dobrej imitacji drewna, to polecam :)

Awatar użytkownika

Czy polecacie tę firmę?

Postautor: Kapitan » pn wrz 12, 2016 5:54 am

Słuchaj, a może zamiast klasycnzej wykładziny, warto zainwestować w płytki dywanowe? Jak sobie spojrzysz na wzory pod adresem http://www.wykladziny.net/plytki-dywanowe, to zobaczysz, jak pięknie można za ich pomocą urządzić całą przestrzeń :) Ja osobiście mam takie w swojej sali konferencyjnej i zawsze jak wchodzą do mnie potencjalni klienci, czy partnerzy, to jest wielkie wow.

kuchnie gliwice

Wróć do Czas wolny