Czy jest bezpiecznie kupować żywność w necie?

Awatar użytkownika

Postautor: RadosnaMarta » śr wrz 28, 2016 6:38 pm

nigdy nie kupowalam niczego w necie oprocz ubran i akcesoriow do telefonow. Wiem ze duzo osob kupuje nalogowo żywność w necie ale mma troche cykora. Z drugiej strony chciałabym zamowic wieksza ilość bakalii a to jednak taniej wyjdzie w necie jak nic. Czy mysliecie, ze bezpiecznie jest kupowac żywność w necie?

Awatar użytkownika

Postautor: Balbina » śr wrz 28, 2016 6:52 pm

To co trafia do sklepu to nigdy tego nie sprawdzisz. Po prostu jest tak, ze nie masz nad tym zadnej kontroli. Wiec w sumie jak mamy to ocenic?

Awatar użytkownika

Postautor: Kapitan » śr wrz 28, 2016 9:15 pm

ja kupuje sporo rzeczy w necie i jakos do tej pory to wszystko pozytywnie się kończyło. nic zlego się nie dzialo. Uwielbiam pestki dyni i tez je kupuje przez neta np. Ale bez pestek dyni nie wyobrazam sobie nawet zycia. No i pestek słonecznika. mniam : )

Awatar użytkownika

Postautor: TwardaJane » śr wrz 28, 2016 11:22 pm

ja sama od niedawna kompletnie jem inaczej. Duzo zdrowych rzeczy. Kupuje np. komose ryzowa stad http://www.bakaliowo.pl/bakaliowo-pl/quinoa-biala-komosa-ryzowa-worek-25-kg duzy worek ale my akurat ze znajomymi się dzielimy : ) to tanio dosc wychodzi. A w tym sklepie bakaliowo.pl to maja tez orzechy rózne np. wloskie no i migdały : ) jak chcesz to tu możesz zajrzec http://www.bakaliowo.pl/bakaliowo-pl/migdaly-prazone-kostka-1-3 moze akurat ci wpadna w oko. No i bezpieczne zakupy to zalezą od sklepu.

Awatar użytkownika

Postautor: Camilla » czw wrz 29, 2016 12:56 am

Po prostu sprawdz firme, tam gdzie chcesz kupowac i tyle. Poszperaj może po jakieś info. I tyle ;)

Awatar użytkownika

Postautor: Bernadetta » czw wrz 29, 2016 2:58 am

Bezpiecze zakupu sa wtedy kiedy ty nie wydajesz a maz placi . To wtedy sa bezpieczne zakupy :P hehe

Awatar użytkownika

Postautor: Kapitan » czw wrz 29, 2016 5:43 am

a gdzie jest rownouprawnienie? :P Bez przesady ale tak krzyczycie ze chcecie wolności.

Awatar użytkownika

Postautor: DzikiKot » czw wrz 29, 2016 8:20 am

wiadomo, ze kobiety powinny być trzymane pod kluczem bo albo wydaja pieniadze albo mysle jak wydawac pieniadze zycie…

Postautor: simon » czw wrz 29, 2016 8:47 am

Nie wiem czy akurat tak jest z tym wydawaniem :P Ale bakalie są pyszne i sam mam ochotę kupić sobie kilogram chipsów bananowych : )

Postautor: wojtek » czw wrz 29, 2016 9:23 am

A do czego dodajesz chipsy bananowe? Ja do jogurta naturalnego głównie. I zdrowe i porzywne danie w sam raz na sniadanie : P

Następna
kuchnie gliwice

Wróć do Czas wolny