Co zrobić, kiedy kwiaciarnia nawali?

Awatar użytkownika

Postautor: Alfabetka » śr paź 12, 2016 10:31 pm

Kochani, jestem załamana! Ślub już za pięć dni, a tu okazało się, że kwiaciarnia nie wyrobi się z terminem! Nie mam ani bukietu, nie ma ani wiązanek na stołach, po prostu szał! Mam nadzieję, że żadna z Was nie była nigdy w takiej sytuacji, ale jeśli jakiśm cudem Wam się zdarzyło, to błagam, powiedzcie, co najlepiej zrobić?

Awatar użytkownika

Postautor: Kasiiik14 » czw paź 13, 2016 1:10 am

A nie pomyślałaś o tym, by zajrzeć, która kwiaciarnia internetowa dałaby radę się zajć taką sprawą? Nie tylko wykonają Wam takie wiązanki, jaie będziecie chcieli, ale jeszcze sami je dowiozą.

Awatar użytkownika

Postautor: nokafoka » czw paź 13, 2016 3:57 am

Ja nie miałam tak dramatycznej sytuacji, ale też rzeczywiście miałam problem z jedną kwiaciarnią i dopiero wtedy znalazłam kwiaciarnię Kwiatowa Dostawa Kurier z kwiatami był punktualnie o czasie, jak się z nimi umawialiśmy. Od tamtej pory, jeśli zamawiam gdzieś kwiaty przez internet, to właśnie tylko u nich. Nie tylko dlatego, że terminowość i niewysokie ceny, ale przede wszystkim dlatego, że te kwiaty były bardzo świeże.

Awatar użytkownika

Postautor: liniowa_funkcja » czw paź 13, 2016 4:31 am

Też tak myślę, że znaleźć jakąś dobrą kwiaciarnię przez internet, która się tego podejmie i dowiezie. Wysyłka kwiatów dzisiaj jest już praktycznie standardem, ale tylko w dobrych kwiaciarniach, jak w tej, o której wspomniała koleżanka, można liczyć na nieuszkodzone kwiaty.

Awatar użytkownika

Postautor: Alfabetka » czw paź 13, 2016 6:40 am

Dziewczyny, normalnie życie i ślub nam ratujecie, bo ja już gotowa byłam na najgorsze :) Skontaktowałam się z nimi i się podejmą. Dziękuję Wam bardzo!

kuchnie gliwice

Wróć do Czas wolny