Materac kieszeniowy dla dziecka?

Postautor: rintintin » śr paź 12, 2016 11:57 pm

Czy słyszeliście o materacach kieszeniowych? Co o nich myślicie? Zastanawiam się jaki materac kupić dla swojego dziecka, zależy mi przede wszystkim na jego dobrej jakości. Żeby się nie zapadał, nie kłuł, zachowywał dobre podparcie i tak dalej. Może macie też jakieś inne propozycje albo rady, opinie zawsze mogą się przydać…

Postautor: kontrolka » czw paź 13, 2016 2:41 am

Szczerze mówiąc to nie słyszałam, dopiero kiedy sama musiałam kupić materac dla swoich pociech to stanęłam przed podobnym dylematem i wybrałam się do sklepu. Wtedy zdziwiłam się jak wiele rodzajów istnieje… Zdecydowałam się podpytać sprzedawcę. Opowiedział mi więcej o tym wszystkim i w końcu zdecydowałam się na materace kieszeniowe 160x200 – sprawdzają się naprawdę dobrze i myślę, że można je polecić. A jeśli masz jakieś wątpliwości to też popytaj sprzedawców. Można dowiedzieć się wielu rzeczy – oczywiście wiem, że marketing i tak dalej, ale przecież jeśli się uważnie słucha to można wyśledzić co i jak.;)

Postautor: bazanciara » czw paź 13, 2016 4:29 am

my kupiliśmy materace piankowe i jesteśmy zadowoleni, jakość i cena są na dobrym poziomie. Co do pytania sprzedawców to też uważam, że warto, w końcu od czegoś ci pracownicy tam są.;) ale fakt, że trzeba być ostrożnym i nie dać sobie niczego wcisnąć. Zawsze zależy od tego na jakiego człowieka się trafi, bo jedni doradzą szczerze i uczciwie, a inni będą liczyć tylko na zysk…

Awatar użytkownika

Postautor: Bernadetta » czw paź 13, 2016 6:50 am

Materace kieszeniowe są fajne, szczególnie dla alergików – mój mały ma paskudną alergię i kupiłam mu materac antyalergiczny z nadzieją, że nie będzie się zbierać tyle kurzu i alergenów. Ale leczymy go u dobrego lekarza i jak zaczęliśmy bardziej zwracać uwagę na otoczenie, to objawy stały się mniej dokuczliwe. Też polecam pytanie w sklepach, ale najlepiej iść tam z gotową wizją, wiedzą, pytaniami.;)

kuchnie gliwice

Wróć do Czas wolny