Deski do tarasu – jakie są najlepsze?

Awatar użytkownika

Postautor: ManSuper » śr paź 19, 2016 4:35 am

Help! Mam pewien problem. Otóż.. wziąłem się za budowę tarasu i wszystko zleciłem mojemu bratu, który się na tym zna. No ale okazało się, że to był duży błąd, ponieważ tak naprawdę i tak ja jestem odpowiedzialny za wszystko.. mega mnie to irytuje, no ale co zrobić. Teraz mam kluczową decyzję przed sobą.. jakie deski tak naprawdę kupić do tarasu? Nie wiem na co się mogę zdecydować. Może ktoś tutaj z forumowiczów może mi coś fajnego polecić?

Awatar użytkownika

Postautor: Alfabetka » śr paź 19, 2016 5:02 am

Ja mam deski tarasowe z Jarocina i bardzo jestem z nich zadowolona ;) mój mąż pojechał po nie, specjalnie tam, bo mówił, że sa najlepsze w zasięgu wieeeelu km ;) on jest specem od takich okazji, zawsze coś niedrogo potrafi znaleźć i co najważniejsze.. wciąż w super jakości ;)

Postautor: wojtek » śr paź 19, 2016 7:05 am

Sprawdź sobie.. jest taka firma, Grupa Ecco i oni mają bardzo dobrą ofertę ;) najwyższej jakości deski, tak naprawdę za bardzo śmieszne pieniądze ;) znam się akurat na tym trochę, bo remontowałem nie jeden dom w swoim życiu i przyznam Ci szczerze, że wiem, gdy coś jest słabej jakości itp. A ta firma zdecydowanie stawia na jakość i zadowolenie klientów.

Awatar użytkownika

Postautor: Skoczek » śr paź 19, 2016 8:58 am

o wow.. tak naprawdę to ja mógłbym założyć ten temat, bo też mam dylemat, jakie deski do tarasu sobie wstawić! Koniecznie musze przejrzeć te linki co polecaliście, bo nie chcę kupić niczego, co potem będę żałował, tak naprawdę !

kuchnie gliwice

Wróć do Czas wolny