Usługi kosmetyczne w prezencie.

Postautor: rintintin » śr paź 26, 2016 10:56 pm

Chciałem się poradzić pań, jak sądzicie, czy jeśli dam mojej żonie w prezencie jakiś pakiecik zabiegów w gabieciei kosmetycznym, to będzie zadowolona z tego, czy raczej odczyta to że już musi coś ze sobą zrobić :)

Postautor: kontrolka » śr paź 26, 2016 11:39 pm

Mimo, że z boku może się wydawać, że takie ryzyko istnieje, to nie powinienes się tym przejmowac. Jak każda kobieta, pewnie i Twoja żona, oczekuje takiego prezentu. Nie zapominaj, że dla kobiety to często jedyna forma relaksu, na jaką może liczyć w tym całym zabieganym życiu.

Postautor: bazanciara » czw paź 27, 2016 12:53 am

Dokładnie tak jak piszesz. Dobra kosmetyczka) potrafi wyluzować, zrelaksować i dać kobiecie nowe siły witalne. Zabiegów raczej nie wybieraj. Daj po prostu możliwość skorzystania na okresloną kwotę. Zabiegi najlepiej dobrać ze specjalistami w gabinecie.

Postautor: rintintin » czw paź 27, 2016 3:20 am

No tak zrobię, mam nadzieję, że rocznia będzie dzieki temu udana. A później jeszcze jakaś kolacja.

Postautor: wojtek » czw paź 27, 2016 3:44 am

Fajnie byłoby dostać coś takiego od swojego męża. Gratuluje pomysłu, działaj. Ja jeszcze nigdy nie miałam okazji nie tylk oskorzystać z tego rodzaju zabiegów, ale nawet nie byłam w profesjonalnym gabiencie kosmetycznym.

Awatar użytkownika

Postautor: Camilla » czw paź 27, 2016 6:05 am

W całym temacie dermatologii estetycznej Lenis liczą się efekty końcowe. Im bardziej zaawansowane usługi, tym będą one bardziej widoczne. Dobry gabinet działa praktycznie jak klinika, która potrafi zmienić życie zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

kuchnie gliwice

Wróć do Czas wolny