Co zabieracie ze sobą na grzyby?

Awatar użytkownika

Postautor: RadosnaMarta » pt lis 04, 2016 6:27 am

Kto z was lubi zbierać grzyby? Ja jestem zagorzałą fanką takiej formy aktywności i zawsze gdy mam tylko taką możliwość ruszam za grzybami do lasy. W związku z tym mam do was takie pytanie, co Wy zabieracie ze sobą do lasu wybierając się na grzyby. Oczywiście pomijam tu kwestię koszyka czy nożyka do czyszczenia grzybów.

Awatar użytkownika

Postautor: Balbina » pt lis 04, 2016 8:23 am

ja zawsze mam ze soba plecak, a w nim kilka kanapek, czasami jakas konserwe, jablko lub inny owoc na przekaske dla siebie i dla dzieci, do tego obowiazkowo termos z czyms cieplym do picia i zwykła butelke z jakims chlodnym napojem

Awatar użytkownika

Postautor: DeltaJohn » pt lis 04, 2016 8:48 am

Według mnie najważniejszy na grzybach jest odpowiedni ubiur. Podstawa to wygodne, nieprzemakalne buty trekingowe, na przykład coś z tej strony napieszo.pl/336-buty-trekkingowe, do tego jak jest chłodno, obowiązkowo nieprzemakalna kurtka i długie spodnie, jak jest ciepło to krutkie spodenki i wygodny t-shirt.

Awatar użytkownika

Postautor: TwardaJane » pt lis 04, 2016 10:29 am

Ja do lasu nie wchodzę bez telefonu z GPS. To dla mnie podstawa. Poza tym jakieś drobne akcesoria ze sklepu z asortymentem turystyczno-podróżniczym tj. kubek termiczny, folia termiczna, na której można usiąść, latarka na wszelki wypadek, scyzoryk itp.

kuchnie gliwice

Wróć do Czas wolny