Odzież i obuwie dziecięce do sklepu

Awatar użytkownika

Postautor: Motorniczy_83 » czw lis 10, 2016 3:31 am

poszerzam swoją działalność o dział dziecięcy i szukam jakichś źródeł dobrej jakości, tanich ubrań i butów. Na początek głównie na spróbowanie, jak się opłaci to będę brnąć w ten temat dalej. Może wy też handlujecie artykułami dziecięcymi? Jakieś refleksje, rady, uwagi? Bardzo chętnie poczytam!!

Awatar użytkownika

Postautor: Ananaska_X » czw lis 10, 2016 5:27 am

tak, ja handluję też odzieżą dziecięcą.;) ubrania biorę z kilku źródeł, na przykład stąd http://wolka24.com/odziez - to naprawdę świetna hurtownia i mam nadzieję, że utrzyma się jak najdłużej. Co do porad to nie wiem czy powinnam jakieś dawać… ale ja u siebie ustawiłam mały stolik z kredkami i blokiem do rysowania, by dzieci miały się czym zająć kiedy ich opiekunowie szperają między wieszakami. Fajnie jest przygotować przestrzeń dla wszystkich.;)

Awatar użytkownika

Postautor: liniowa_funkcja » czw lis 10, 2016 7:09 am

tak, to naprawdę dobra hurtownia butów dziecięcych – bo poza odzieżą mają też buty i jakieś dodatkowe akcesoria.;) najbardziej podobają mi się ich ceny i szybkość realizacji zamówień. Poza tym rzeczy są przyzwoitej jakości. Wiadomo, że dzieci to specyficzny klient, bo szybko wyrastają z odzieży… i klucz w tym, aby zachęcić rodziców, by wracali do twojego sklepu.;) u mnie też takie śmieszne kapcie dziecięce dobrze schodzą, z misiami, owcami i tak dalej. Ale jak obserwuję rynek to widzę, że dzieci noszą coraz poważniejsze buty.;)

kuchnie gliwice

Wróć do Czas wolny