Usługi detektywistyczne – koszty

Awatar użytkownika

Postautor: ManSuper » wt gru 13, 2016 12:16 am

Witajcie wszyscy użytkownicy. Postanowiłem, że się udzielę na tym forum, bo sam mam problem. Nie będę owijał w bawełnę, ale mam spore podejrzenia odnośnie niewierności mojej żony. Chciałem was się wypytać czy korzystaliście kiedykolwiek z usług detektywa i ile takie coś kosztuje, bo coś czuję, że tego małżeństwa nie da się już uratować, a ona winę zwala tylko i wyłącznie na mnie, muszę się niestety bronić. Polecicie coś?

Awatar użytkownika

Postautor: Motorniczy_83 » wt gru 13, 2016 2:54 am

Witam. Znam to. Żona wciąż tylko do mnie miała pretensje, a to za dużo pracujesz, a to za dużo wyjeżdżasz, a jak kiedyś wróciłem wcześniej z delegacji i zastałem ją baraszkującą z innym to się przekonałem, że wina była z drugiej strony i niepotrzebnie sam siebie obwiniałem o to, że zaczęło się walić w małżeństwie. Wtedy chciałem nawet zmienić pracę by więcej jej czasu poświęcać, ale to nie moja praca była zła, tylko kobieta nieodpowiednia. Powodzenia i wytrwałości życzę

Awatar użytkownika

Postautor: RadosnaMarta » wt gru 13, 2016 3:59 am

Dzień dobry. myślę, że gdy takie coś się zdarza to trzeba działać. Warto wziąć pod uwagę usługi detektywistyczne bo są skuteczne i działają wtedy, kiedy ty na przykład nie możesz. Mój kolega kiedyś też tak żonę lustrował i korzystał wtedy z usług tej agencji detektywipl.pl/oferta.html. Myślę, że ty też powinieneś. Można sobie w ten sposób pomóc na przykład w sądzie.

Awatar użytkownika

Postautor: MadMax » wt gru 13, 2016 5:41 am

No te baby takie są, zdradzieckie. Mnie też kobieta oszukała. Na szczęście nie byliśmy jeszcze małżeństwem, ale niewiele brakowało. Nie wiem co bym zrobił, gdybym miał się z nią jeszcze użerać przy rozprawach sądowych. Sądzę, że śledzenie przez detektywa jest potrzebne.

Postautor: bazanciara » wt gru 13, 2016 7:57 am

Cześć. Najlepiej zwalić wszystko na nas. Wy sami nie jesteście lepsi. Myślę, że najlepsza agencja to ta detektywipl.pl moja siostra korzystała z ich usług i wygrała w sądzie dzięki dowodom, które dla niej zebrali. Dobra rada ode mnie – czasami zdrada żony wynika z zachowania męża, gdy przestaje się interesować, gdy jest bierny, ospały, zmęczony i niechętny na wszystko, więc zastanówcie się panowie.

kuchnie gliwice

Wróć do Czas wolny