Czy na Bemowie w Warszawie są dostępne rolety rzymskie?

Awatar użytkownika

Postautor: Kapitan » śr sty 04, 2017 12:35 am

Cześć. Wiecie co... Błądze po tej Warszawie i bładze i nie mogę nigdzie znaleźć rolet rzymskich. A koniecznie muszą być rzymskie, bo takie sobie z żoną wymyśliliśmy. Mieszkam na Bemowe i może tutaj znacie jakieś fajne sklepy czy tam firmy, które się zajmują sprzedażą rolet rzymskich tutaj?

Awatar użytkownika

Postautor: DzikiKot » śr sty 04, 2017 2:01 am

Aż tak źle to wygląda, że nie możesz znaleźć? Wydawało mi się raczej, że te rolety rzymskie to jest taka rzecz, którą można dość łatwo znaleźć. No może w takim razie się myliłem i żyłem w błędnym przekonaniu :/

Awatar użytkownika

Postautor: Kapitan » śr sty 04, 2017 3:05 am

Znaleźć można, no pewnie tylko wszędzie jest taki bubel, że ja raczej bym nie chciał tego u siebe w domu zakładać, bobym się bał, że tao zaraz spadnie i nic z tego nie będzie. Ja dość wybredny jestem, czegoś porządnego szukam. ;)

Awatar użytkownika

Postautor: RadosnaMarta » śr sty 04, 2017 3:37 am

Jak szukasz czegoś porządnego, to zajrzyj na http://www.zaluzje-rolety-warszawa.pl/rolety-rzymskie i od razu się przekonasz, że bez problemu można znaleźć rolety rzymskie Warszawa Bemowo to też dzielnica w której znajdziesz dobrej jakości rzeczy :)

Awatar użytkownika

Postautor: DzikiKot » śr sty 04, 2017 6:13 am

NO tak, jak chcesz coś z wyższej półki, no to rzeczywiście może być problem. Ale widzisz, kolezanka już tutaj przyszła z pomocą i Cię poratawoała linkiem do fajnego sklepu, teraz możesz już sobie zamówić fajne rolety rzymskie

Awatar użytkownika

Postautor: Kapitan » śr sty 04, 2017 9:08 am

I bardzo się z tego powodu cieszę, że bo już mam teraz takie fajen rolety do wyboru. Dzięki! Teraz tylko nic nie robić, a brać i montować, żeby było łądnie w domu :D Oferta jest naprawdę świetna, czegoś takiego oczekiwałem własnei

kuchnie gliwice

Wróć do Czas wolny