Jaki laptop biznesowy polecacie?

Awatar użytkownika

Postautor: Kasiiik14 » pt lut 17, 2017 2:11 am

Witajcie! Zauważyłam, że w dużych sklepach komputerowych jest ogromny wybór laptopów w różnych cenach. Mnie szczególnie interesuja laptopy biznesowe, ale nie mam pojęcia, które laptopy dla biznesu są uważane za najlepsze. A Wy które modele notebooka biznesowego uważacie za najbardziej godne polecenia?

Awatar użytkownika

Postautor: ManSuper » pt lut 17, 2017 3:09 am

To zależy, jakie masz oczekiwania wobec biznesowego notebooka. Jeśli interesuje cię niedrogi komputer o podstawowej funkcjonalnosci, to laptop Essential HP 250 z oferty ze strony internetowej mct-sklep.pl/hp-250-c4598 będzie odpowiedni. Jest to sprzęt dedykowany zwłaszcza małym i jednoosobowym firmom.

Awatar użytkownika

Postautor: Kasiiik14 » pt lut 17, 2017 4:07 am

Cena laptopów z tej serii jest bardzo zachęcająca, ale chyba jednak wolałabym mieć sprzęt o bardziej poszerzonej funkcjonalności.

Awatar użytkownika

Postautor: ManSuper » pt lut 17, 2017 5:33 am

Rozumiem. Wobec tego powinnaś zwrócic uwagę na ofertę ze stronki mct-sklep.pl/thinkpad-t-c4545. Jest tam do wyboru dużo modeli z serii Lenovo ThinkPad T, które mają wiele zastosowań biurowych i obliczeniowych. Modele lżejsze i bardziej mobilne sprawdzają się jako narzędzia dla osób zajmujących w firmach wysokie stanowiska, często odbywających podróze służbowe. Jeszcze bardziej wydajne notebooki z tej serii są przeznaczone do bardziej profesjonalnych zastosowań, takich jak: obliczenia numeryczne czy programowanie.

Awatar użytkownika

Postautor: Kasiiik14 » pt lut 17, 2017 5:55 am

Dzięki za rekomendację. Szczególnie te lżejsze laptopy, przeznaczone dla często podróżujących ludzi biznesu wydają mi się interesujące.

Awatar użytkownika

Postautor: ManSuper » pt lut 17, 2017 7:32 am

Polecam ci zwrócić uwage jeszcze na jedną ofertę, a mianowicie na opisane pod linkiem mct-sklep.pl/elitebook-c4584 laptopy HP EliteBook Folio, które cieszą się dużym uznaniem wśród osób uzywających ich na co dzień w swojej pracy.

kuchnie gliwice

Wróć do Czas wolny