Sklep internetowy z maszynami do drewna dobrej jakości

Awatar użytkownika

Postautor: liniowa_funkcja » śr lut 22, 2017 1:34 am

Czy moglibyście mi pomóc w znalezieniu sklepu online z maszynami do obróbki drewna? Zalezy mi najbardziej na dobrych cenach, wysokiej jakości i znanym i cenionym sklepie. Pozdrawiam i dziękuję.

Awatar użytkownika

Postautor: ManSuper » śr lut 22, 2017 4:02 am

Dobre i niedrogie maszyny do drewna masz tu: mtm-maszyny.pl/pl/6-maszyny-uzywane. Nie mam dużej firmy ale zamówiłem u nich wiekszosc mojego sprzetu i bardzo sobie chwalę bezawaryjność i komfort pracy. Pozwalają na dokładne cięcia i wykończenia, a także nie sprawiają problemów. Polecam bo po co przepłacać kupując nowe skoro takie same efekty można uzyskać na używanych.

Awatar użytkownika

Postautor: Motorniczy_83 » śr lut 22, 2017 6:18 am

Odradzałbym używane maszyny bo to tylko kwestia czasu aż się zepsuje do tego stopnia ze naprawa przerośnie koszt nowego urzadzenia. Trzeba kupowac z głową i patrzeć do przodu bo inaczej mozna soe wpakowac w koszta.

Awatar użytkownika

Postautor: SilverStone » śr lut 22, 2017 7:50 am

Nie zgadzam się z Tobą bo też pracuję na używanych maszynach od wielu lat i nigdy nie miałem problemu z użytkowaniem. A nawet z doświadczenia zauważam że używane maszyny są niekiedy dokładniejsze i działają płynniej niż nowe. Nie wiem od czego to zależy ale po co wnikać skoro za ułamek ceny nowego urządzenia można mieć dokładnie takie samo?

Awatar użytkownika

Postautor: liniowa_funkcja » śr lut 22, 2017 8:23 am

Po namyśle skłaniam się ku używanym chociaż początkowo celowałam w nowe. Zdecydowałam tak bo nie tylko wasze opinie przeczytałam – wiele osób chwali ten sklep co polecił kolega że jakość używanych maszyn jest naprawdę bardzo dobra, wszystko sprawne i płynnie działające, nie sprawi mi kłopotu nawet po wielu latach. Nie niesie to z sobą żadnego ryzyka wiec trzeba spróbować i się przekonać na własnej skórze :)

kuchnie gliwice

Wróć do Czas wolny