Aktywny wypoczynek na Kaszubach – gdzie pojechać?

Awatar użytkownika

Postautor: Motorniczy_83 » czw mar 02, 2017 6:13 am

Hej, szukam miejsca na Kaszubach na wyjazd. Chcielibyśmy aktywnie wypocząć, ale też trochę pobyczyć się na plaży. Coś polecacie?

Awatar użytkownika

Postautor: liniowa_funkcja » czw mar 02, 2017 7:35 am

Cześć, jeżeli zależy ci na aktywnym wypoczynku to zdecydowanie wybierz Bory Tucholskie. Mieści się tam świetny ośrodek wypoczynkowy z fajnymi domkami letniskowymi nad jeziorem. Okolica piękna, można zwiedzać pieszo lub rowerem, mają też spływy kajakowe, naukę jazdy konnej. Podsyłam ci ich adres: http://www.osrodekwypoczynkowykaszuby.pl/ żebyś mógł się zapoznać z ich ofertą.

Awatar użytkownika

Postautor: SilverStone » czw mar 02, 2017 9:11 am

Zgadzam się z moją poprzedniczką. W borach tucholskich na pewno aktywnie wypoczniesz, atrakcji jest tam masa. Można uprawiać sporty wodne, chodzić na wycieczki no i jest też jezioro z fajną plażą.

Awatar użytkownika

Postautor: RadosnaMarta » czw mar 02, 2017 11:13 am

Witaj, moim zdaniem to też najlepszy ośrodek wypoczynkowy na Kaszubach. Cisza i otoczenie przyrody pozwalają wypocząć. Można też przyjechać z psem, więc dodatkowy plus. Tutaj znajdziesz informacje: http://www.osrodekwypoczynkowykaszuby.pl/osrodek-koziolkowo/ o tym co można tam robić i co zapewnia sam ośrodek.

Awatar użytkownika

Postautor: Kapitan » czw mar 02, 2017 11:30 am

Ja też dobrze wspominam jedzenie przygotowywane przez gospodarzy – świeże i bardzo pyszne.

kuchnie gliwice

Wróć do Czas wolny