Kupię mieszkanie w Stargardzie

Postautor: rintintin » pn mar 20, 2017 12:45 am

Dzień dobry. Jestem zainteresowany kupnem jasnego i wygodnego mieszkania w Stargardzie, najlepiej o powierzchni około 50 m2. Czy wiecie gdzie znajdę takie mieszkania na sprzedaż w atrakcyjnej cenie?

Awatar użytkownika

Postautor: ManSuper » pn mar 20, 2017 3:35 am

Mnie również niedawno interesowało mieszkanie na sprzedaż w Stargardzie, wpisałem więc w wyszukiwarkę internetową hasło kupię mieszkanie Stargard i uzyskałem kilka ciekawych wyników. Najbardziej zainteresowała mnie oferta http://www.hestianieruchomosci.pl/mieszkania,na-sprzedaz,stargard.html, ponieważ tam znalazłem największy wybór mieszkań w Stargardzie w korzystnych cenach. Znajdują się tam mieszkania o różnej powierzchni, zarówno małe, liczące koło 30 m2, jak i większe – o powierzchni około 50-60 m2.

Postautor: rintintin » pn mar 20, 2017 4:55 am

Dziękuję za odpowiedź. Nie znałem wczesniej tej oferty, dlatego cieszę się, że podesłałeś mi do niej link. Rzeczywiście wybór mieszkań na sprzedaz jest tam spory, a ich ceny nie są wygórowane. Już za około 150 tysięcy złotych można kupić fajne mieszkanie o powierzchni ok. 50 m2.

Awatar użytkownika

Postautor: ManSuper » pn mar 20, 2017 6:31 am

No zgadza się. Ja akurat wybrałem dla mnie i mojej rodziny jeszcze większe, bo liczące ponad 60 m2 mieszkanie, ale o takim metrażu jaki Ciebie interesuje, fajne M3 czy M4 też można znaleźć.

Postautor: rintintin » pn mar 20, 2017 7:29 am

Mnie najbardziej interesuje mieszkanie z trzema pokojami. W tej poleconej przez Ciebie ofercie jest kilka takich, które teoretycznie mi odpowiadają i teraz chciałbym je zobaczyć i przekonac się jak wygladają w rzeczywistości.

Awatar użytkownika

Postautor: ManSuper » pn mar 20, 2017 9:39 am

W takim razie umów się z przedstawicielami tej agencji nieruchomości, która udostępniła tę ofertę na obejrzenie mieszkań. To z pewnością pomoże Ci w podjęciu decyzji, które z nich ewentualnie wybrać.

kuchnie gliwice

Wróć do Czas wolny