Polecicie mi jakąś pizzerię, gdzie można zjeść pizzę z kurczakiem w Poznaniu?

Awatar użytkownika

Postautor: ManSuper » czw mar 23, 2017 5:43 am

Witam wszystkich forumowiczów! Niedawno przeprowadziłem się do Poznania i powoli przyzwyczajam się do topografii miasta. Ostatnio wyszedłem na miasto, aby coś zjeść. Niestety pizzeria, którą odwiedziłem, nie miała w menu pizzy z kurczakiem, a jest to moja ulubiona. Czy jesteście w stanie polecić mi pizzerię, w której mogę dostać pizzę z kurczakiem w atrakcyjnej cenie?

Awatar użytkownika

Postautor: ACzemuTak » czw mar 23, 2017 6:25 am

Także uwielbiam pizzę z kurczakiem – najlepiej smakuje mi właśnie pizza z mięsem. Współczuję wegetarianom. Dodam jeszcze, że w Poznaniu pizzę z kurczakiem możesz dostać w fantastycznej wielkości – ja po raz pierwszy jadłem pizzę 60 cm. Mimo, iż potrafię zjeść samodzielnie dużą pizzę, to taka duża pizza wystarczyła mi na dwa dni. Jest naprawdę smaczna. No i te sosy! Poezja smaku. Często tu po nią wracam.

Awatar użytkownika

Postautor: Kapitan » czw mar 23, 2017 6:34 am

Na stronie internetowej: http://www.milenium-pizza.pl/ do swojego ukochanego kurczaka, możesz dobrać jeszcze trzy inne składniki, tworząc swoją własną, ulubioną pizzę. Możesz też wybrać którąś spośród dostępnych w menu – jest ich sporo, są zróżnicowane, więc bez wątpienia każdy trafi na swój ulubiony smak. Moim zdaniem jest to najlepsza pizza Poznań oferuje także oferty promocyjne, więc tym bardziej ciężko jest sobie odmówić pysznego, chrupiącego wypieku z ulubionym sosem.

Awatar użytkownika

Postautor: liniowa_funkcja » czw mar 23, 2017 9:27 am

Ja kiedyś nie lubiłam pizzy, ale po tym, co zaserwowała mi Milenium, muszę zamówić sobie pizzę z ananasem przynajmniej raz w miesiącu. Jest to też pozycja obowiązkowa na moim stole, w sytuacji gdy organizuję urodziny, lub jakąś inną imprezę.

Awatar użytkownika

Postautor: ManSuper » czw mar 23, 2017 11:33 am

Dziękuję Wam! Pizza kebab brzmi obiecująco. Chyba już wiem, co będę miał dziś na kolację.

kuchnie gliwice

Wróć do Czas wolny