Gdzie mogę dostać modlitewnik na rachunek sumienia dla dzieci?

Awatar użytkownika

Postautor: Alfabetka » pt wrz 01, 2017 12:30 am

W szkole w której uczę nastawiamy dzieci na wiarę w Boga. Aktualnie szukam dla nich zbioru modlitw do rachunku sumienia. Zależy mi na tym aby były w formie ładnej książeczki i najlepiej w rozsądnej cenie :)

Awatar użytkownika

Postautor: Motorniczy_83 » pt wrz 01, 2017 2:40 am

Wiem że portale aukcyjne nie są dobrym miejscem do szerzenia wiary ale dużo wydawnictw oferuje tam swoje produkty. Powinnaś znaleźć tam modlitewniki w dobrej cenie a przy okazji złapać kontakt na przyszłość.

Awatar użytkownika

Postautor: RadosnaMarta » pt wrz 01, 2017 4:16 am

Jeżeli chodzi o rachunek sumienia dla dzieci modlitewnik w formie książki znajdziesz na http://wydawnictwojut.pl/produkty/modlitewniki/rachunek-sumienia-dla-mlodziezy/. To wydawnictwo oferuje także kolorowanki, książki dla dzieci oraz ilustrowane katechizmy. Warto tam zajrzeć :)

Awatar użytkownika

Postautor: MadMax » pt wrz 01, 2017 5:42 am

Dzisiaj dzieciom to tylko komputery i telefonu w głowach. Jeżeli chcesz przykuć ich uwagę to forma musi być bardzo prosta i kolorowa. Z doświadczenia wiem że żeby przekonać dzieci do wiary trzeba się mocno postarać.

Postautor: bazanciara » pt wrz 01, 2017 8:25 am

Wielu rodziców w dzisiejszych czasach wypisuje dzieci z lekcji religii. Moim zdaniem to duży błąd bo takie zajęcia potrafią bardzo mocno ukształtować duchowość pociech.

Awatar użytkownika

Postautor: Alfabetka » pt wrz 01, 2017 8:35 am

Akurat u mnie w szkole nie ma takiego problemu bo prawie wszystkie dzieci uczęszczają na katechezę a rodzice bardzo mi w tym pomagają. To za ich pomocą dostałam pieniądze na takie właśnie rzeczy jak modlitewniki i katechizmy.

kuchnie gliwice

Wróć do Czas wolny