Na jakie okazje biżuteria z kamieniami naturalnymi?

Awatar użytkownika

Postautor: Kenshi » śr paź 04, 2017 1:51 pm

Zastanawiam się nad zakupem bransoletki z kamieniami naturalnymi. Na jakie okazje nosicie biżuterię z takimi kamieniami?

Awatar użytkownika

Postautor: Alfabetka » śr paź 04, 2017 4:40 pm

Tak naprawdę wszystko zależy od tego jak duże sa kamienie. Bo małe kamienie przydadzą się an codzienne okazje do pracy na jakies zebrania. To co już jest bardzo wyraziste jest zawsze przeznaczone na bardziej oficjalne okazje. Wiec tu chodzi o wzornictwo a niekoniecznie o materiał.

Awatar użytkownika

Postautor: RadosnaMarta » śr paź 04, 2017 6:54 pm

Dla mnie ciekawą biżuterię ma https://myness.pl/ bo oni maja srebrną biżuterię biżuteria z kamieniami naturalnymi zawsze wygląda ladnie. Maja biżuterię artystyczną ładną i ciekawa. Spokojnie na imprezy firmowe jak i rodzinne się przyda. Maja tez trochę biżuterii męskiej. No i co ważne wysokiej jakości maja produkty.

Awatar użytkownika

Postautor: Balbina » śr paź 04, 2017 9:43 pm

Z biżuterią z kamieniami naturalnymi jest tak ze każdy kamien ma własne właściwości i bywa tak ze kamienie te wykorzystywane sa w medycynie niekonwencjonalne. Wiec tu nie tylko o sam wygląd chodzi.

Awatar użytkownika

Postautor: Bernadetta » śr paź 04, 2017 11:26 pm

No ale co to konkretnie daje? Bo nie czaje. Ze niby jak nosze to co ma się dziac?

Awatar użytkownika

Postautor: RadosnaMarta » czw paź 05, 2017 1:33 am

Widziałam właśnie na tej stronie co podawałam ze kamienie są wykorzystywane do leczenia roznychprzypadlosci .Ale mimo wszystko trzeba pamietac ze nie zastapia one leków bo to nie leki :P

Awatar użytkownika

Postautor: Balbina » czw paź 05, 2017 4:28 am

Szafir np. jest polecany osobom które sa bardzo zestresowane i potrzebują nabrać więcej energii. Noszenie nawet bransoletki z szafirami bez wątpienia wpłynie na to jak się czujemy.

Awatar użytkownika

Postautor: RadosnaMarta » czw paź 05, 2017 5:17 am

To nie leki ale można się wspomagać to fakt : ) Też ladna jest ta bransoletka tygrysie oko która jest trochę bardziej odważna. Zerknij tu https://myness.pl/pl/p/Bransoletka-tygrysie-oko-1558/23061806 i sobie zobacz czy ci pasuje. Ma łądne wykończenie taki zameczek w kształcie serca. Ale jakościowo dobra. Na okazje codzienne i firmowe się przyda.

Awatar użytkownika

Postautor: Motorniczy_83 » czw paź 05, 2017 7:44 am

To prawda zę kamienie szlachetne naturalne mają właściwości zdrowotne. Ale trzeba pamietac ze to kamienie. A noszenie bransoletek z kamieniami szlachetnymi tez może być dobrym pomysłem. Czemu by nie.

Awatar użytkownika

Postautor: Kenshi » czw paź 05, 2017 8:54 am

Akurat mnie nie zależy na właściwościach zdrowotnych tych kamieni ;) bardziej chodzi mi o to ze jak cos kupie to chciałabym wiedzieć na jakie okazje się przyda. Bo nie chce wywalać kasy w błoto. Ale zajrze jeszcze i zobaczę ; )

Następna
kuchnie gliwice

Wróć do Czas wolny