Dietetyk z Rzeszowa – możecie kogoś polecić?

Awatar użytkownika

Postautor: DeltaJohn » śr mar 08, 2017 4:06 am

witam. mam pewne kłopoty ze swoim zdrowiem, z cholesterolem i ogólnie źle się bardzo czuję… mój lekarz mi powiedział, żebym udał się do dobrego dietyka, który mi pomoże ustalić dietę, rozpisze jak mógłbym lepiej zadbać o swoje zdrowie i ogólnie wesprzeć w mojej pogoni za zdrowiem i zdrowym ciałem. Może ktoś z was zna dobrego dietyka z Rzeszowa? Do którego warto się zgłosić? Będę bardzo wdzięczny za wasze rekomendacje ;)

Awatar użytkownika

Postautor: RadosnaMarta » śr mar 08, 2017 4:46 am

ja akurat jestem z Rzeszowa i mogę ci coś bardzo dobrego polecić ;) chodziłam do jednej genialnej pani dietetyk : http://mavita.info/ i naprawdę bardzo polecam konsultacje u niej. Nie dość, że kobieta jest przesympatyczna to jeszcze bardzo doskonale obeznana i ma wielką wiedzę. Jeśli chodzi o dietetyków w Rzeszowie, to jestem pewna, że znacząco wbija konkurencje w ziemię ;) naprawdę bardzo polecam, bo sama też miałam problemy zdrowotne, a jednak z tą kobietą udało mi się przepracować wiele, wiele ;)

Awatar użytkownika

Postautor: MadMax » śr mar 08, 2017 5:38 am

No proszę, temat mocno spadł mi z nieba ;) bo jednak od dawna też wybierałem się do dietetyka, a do Rzeszowa mam niedaleko (jestem z Ropczyc). W sumie dobrze by było się w końcu nauczyć dbać o swoją dietę ;) teraz to człowiek je co popadnie i cóż, często to się jednak odbija na złym zdrowiu i samopoczuciu ;)

Awatar użytkownika

Postautor: SilverStone » śr mar 08, 2017 6:06 am

bardzo fajny jest ten dietetyk o którym wspominaliście.. strasznie ładna i przejrzysta stronka ;) widać, że profesjonaliści za nią stoją. W ogóle mega mi się spodobał ten pomysł, by zgłosić się do dietetyka, bo jednak sam kiedyśą próbowałem sobie rozpisać dietę i nie udało mi się uzyskać wymarzonego efektu… myslę, że dobry dietetyk by mi pomógł ;)

Awatar użytkownika

Postautor: DzikiKot » śr mar 08, 2017 8:12 am

ja też chodziłem swojego czasu do dobrego dietetyka i całkowicie zmodyfikował on moje nawyki żywieniowe ;) każdemu sedecznie pozdrawiam się zgłosić do dobrego eksperta… nawet nie wiecie ile można się nauczyć i jak wiele dobrego zrobić dla siebie i własnego zdrowia ;)

kuchnie gliwice

Wróć do Po ślubie...