Dobre ceny w sklepach medycznych

Awatar użytkownika

Postautor: ManSuper » czw lis 17, 2016 5:59 am

Dzień dobry. Założyłem temat, żeby podzielić się opiniami na temat konkretnych zakupów internetowych. Interesują mnie opinie sklepów medycznych. Nie wiem czy można je nazwać aptekami, ale chodzi o taki, gdzie można kupić niemal wszystko co medyczne. Możecie podzielić się opiniami. Napiszcie coś o produktach, które kupujecie lub kupowaliście, a także o cenach, z jakimi się spotkaliście, bo to akurat interesuje mnie najbardziej. Kolega kiedyś doradził mi, że w sklepach internetowych są dużo korzystniejsze ceny zwłaszcza za takie produkty. Proszę pochwalcie się.

Awatar użytkownika

Postautor: Balbina » czw lis 17, 2016 7:57 am

Witaj. Jeśli moje zdanie w ogóle dla kogokolwiek tu znaczy, to mogę się podzielić. Zakupy internetowe ułatwiają mi życie na każdym kroku. Ostatnio kupiłam sobie na przykład pończochy Veera - ABA MEDICA S.A. w tym serwisie, bardzo wygodne. Cena też była bardzo atrakcyjna, jak za tej jakości pończochy! Z tego samego sklepu także kupowałam dla ojca (jest niepełnosprawny i w zasadzie leży tylko w łóżku) pampersy, dokładnie te abamedica24.pl/16-pieluchomajtki-dla-doroslych. Też dobry produkt i w dobrej cenie. Dlatego uważam, że takie zakupy jak najbardziej mają sens. Ot moje skromniutkie zdanie. Pozdrawiam

Awatar użytkownika

Postautor: RadosnaMarta » czw lis 17, 2016 8:19 am

Witaj. Ja też chciałam nawiązać do tego sklepu. Ja zaś kupuję w nim dość regularnie środki myjące, takie jak te abamedica24.pl/24-srodki-myjace-i-dezynfekcyjne. Dla mnie też są tam lepsze ceny, niż gdziekolwiek indziej, dlatego kupuję raz na jakiś czas. Nie zawiodłam się jeszcze póki co.

Awatar użytkownika

Postautor: Skoczek » czw lis 17, 2016 10:57 am

Witam. Ja natomiast w tym sklepie kupuję niezbędne oprzyrządowanie rehabilitacyjne. Też podam namiar abamedica24.pl/14-przyrzady-do-rehabilitacji- bo mają świetne promocje. Ja niestety muszę z takich korzystać, więc dla mnie to bez różnicy, ale w sklepie tym kupuję też regularnie. Zgadzam się, że mają bardzo dobre ceny.

Awatar użytkownika

Postautor: liniowa_funkcja » czw lis 17, 2016 11:47 am

Simka. znalazłam w tym sklepie fajne promocje na typowe produkty chociażby środki higieniczne, sami sprawdźcie abamedica24.pl/bella/632-patyczki-higieniczne-w-pudelku-kwadratowym-bella-cotton-200-szt-.html. Z resztą to nie jedyne produkty w niskich cenach.

Awatar użytkownika

Postautor: SilverStone » czw lis 17, 2016 11:56 am

Ja kupowałem tam kompresy. Polecam

kuchnie gliwice

Wróć do Po ślubie...