Odzież znanych marek – gdzie kupować tanio i bezpiecznie?

Postautor: rintintin » śr kwie 19, 2017 2:03 am

Witajcie ludziska. Mam takie pytanie związane z markową odzieżą. Czy idzie kupować ją w przystępnej cenie, niższej niż w sklepach w galeriach? Mam trochę obawy, że jak coś jest podejrzanie tanie to będzie nieorygonalne. Gorzej, że taki ciuch będzie niskiej jakości, szybko się po prostu zniszczy. Co myślicie? Macie jakieś sprawdzone, naprawdę tanie sklepy???

Awatar użytkownika

Postautor: ManSuper » śr kwie 19, 2017 3:00 am

A nie myślałeś może o outletach? Kupujesz wtedy końcówki serii. Jak nie to często znajdziesz w necie różne kupony rabatowe do markowych sklepów, także tych stacjonarnych. Zawsze to jakieś wyjście ;)

Postautor: kontrolka » śr kwie 19, 2017 3:54 am

Jeśli chodzi o outlet to najwygodniej i najtaniej kupować w internecie, tylko musisz korzystać ze sprawdzonych sklepów. Zobacz sobie chociażby te koszule od Pepe Jeans https://sklep.royal-shop.pl/pl/c/PEPE-JEANS/425, ostatnio mężowi jedną kupiłam. Była naprawdę tania i super wygląda. Ogólnie jednak sklep obserwuję od dawna i ma zawsze fajne, nowe kolekcje markowej odzieży. Ceny są super, polecam przejrzeć sobie wszystko. Sklep ewidentnie nie zarabia też na wysyłkce, co niestety wiele innych outletów internetowych potrafi robić.

Postautor: rintintin » śr kwie 19, 2017 6:19 am

Super sprawa, szkoda tylko, że kupowanie przez internet średnio mi się podoba, oczywiście jeśli chodzi o ubrania bo c jak się okaże, że ubranie na mnie za małe albo zwyczajnie nie spodoba mi się na żywo?

Postautor: kontrolka » śr kwie 19, 2017 7:06 am

Akurat tutaj masz aż 30 dni na zwrot bez podawania przyczyn, normalnie masz 14, zgodnie z obowiązującym prawem więc dzisiaj nie ma z tym problemów. Jak lubisz markę TommyHilfiger to tutaj również znajdziesz ogromny wybór odzieży od nich, zobacz zresztą sam https://sklep.royal-shop.pl/pl/producer/TOMMY-HILFIGER/39. Wygodnie kupujesz, masz dużo rozmiarów, dużo czasu na zwrot i do tego ceny są super.

Postautor: rintintin » śr kwie 19, 2017 8:07 am

No to narobiłaś mi teraz ochoty na zakupy online. Przznam szczerze, że do tej pory naprawdę nidy nie kupowałem odzieży właśnie tą drogą.

Awatar użytkownika

Postautor: Motorniczy_83 » śr kwie 19, 2017 9:28 am

Zawsze musi być ten pierwszy raz! Spróbuj, w outletach naprawdę warto kupować, nie ma co przepłacać za ubrania.

kuchnie gliwice

Wróć do Moda i kosmetyki