Gdzie warto kupować ubrania?

Awatar użytkownika

Postautor: DzikiKot » ndz wrz 11, 2016 11:07 pm

Siemanko, dziewczyny myślę przede wszystkim. Bo to doWas mam pytanie. Jestem typem faceta, co to lubi dbać o swoją kobietę i pomyślałem, że może fjanie by było kupić jej jakieś ładne wdzianko. Nie mówię o jakichś sprośnościach, tylko rzeczywiście jakaś łądna sukienka, czy spódniczka. Co mi polecicie? Galerię handlową? Czy może lepiej w necie robić zakupy?

Awatar użytkownika

Postautor: RadosnaMarta » pn wrz 12, 2016 1:30 am

Taki facet to normalnie… :) Szkoda, że wcześniej na siebie nie wpadliśmy :( Co do zaś Twojego pytania. Ja osobiście polecam, byś się zainteresował polskimi markami modowymi, bo mają naprawdę fajne rzeczy do zaoferowania i to w bardzo dobrym smaku. Bo to wiadomo, możesz iść do sieciówki, ale… wszystko tam jest takie samo, zero wyjątkowości.

Awatar użytkownika

Postautor: DzikiKot » pn wrz 12, 2016 2:01 am

Polskie marki co? A co byś poeciła? Bo to ja wiesz… nie kumaty w tych kierunkach ;)

Awatar użytkownika

Postautor: RadosnaMarta » pn wrz 12, 2016 3:56 am

Poszukaj pod takim hasłem, jak Ci powiedziała, na pewno coś znajdziesz :) Ja nie mam jako takiego sklepu, który byłby moim ulubionym.

Awatar użytkownika

Postautor: TwardaJane » pn wrz 12, 2016 6:45 am

A ja mam dla Ciebie wiecej konkretów ;) Ostatnio kupiłam sobie sukienkę w stylu boho w 303avenue i muszę powiedzieć, że to jest naprawdę świetny sklep i świetna marka. Tam na pewno znajdziesz ubrania, które Twojej kobiecie się bardzo spodobają. Są modne, są oryginalne w swoim kroju, a przede wszystkim są wygodne i bardzo trendy :) Czyli odpowiednie dla każdej kobiety, która kocha pięknie wyglądać :)

kuchnie gliwice

Wróć do Moda i kosmetyki