Fajny sklep z akcesoriami do kuchni, znacie jakiś?

Postautor: kontrolka » czw mar 23, 2017 7:27 am

No hejka. Szukam jakiegoś fajnego sklepu z akcesoriami do kuchni. Niestety nie znalazłam żadnej interesującego sklepu i tak się zastanawiam może źle szukam ;p czekam na fajne rekomendacje z waszej strony,bo się zaparłam ze kupie jednak do domu, do kuchni trochę sprzętów. Czekam na wasze typy! Pozdrawiam

Postautor: bazanciara » czw mar 23, 2017 8:38 am

zależy co chcesz kupić… ja osobiście kupowałam np. ostatnio patelnie stalową: www.sklep.scapol.pl/pl/173-patelnie-stalowe i jestem bardzo zadowolona z wyboru ;) patelnia jest uniwersalna i idealnie się nadaje do wszystkiego ;) te stare co miałam to wyrzuciłam, bo ile można tyle można się truć starocią

Awatar użytkownika

Postautor: Bernadetta » czw mar 23, 2017 10:39 am

No ja też od nich zamawiałam garnki i naczynia aluminiowe na nasze nowe mieszkanie: www.sklep.scapol.pl/pl/content/8-garnki-i-naczynia-aluminiowe bo jednak od dawna szukałam jakiś fajnych opcji i dopiero tam znalazłam to czego szukałam ;)

Awatar użytkownika

Postautor: Camilla » czw mar 23, 2017 1:18 pm

ciekawy ten sklep powiem wam… tak przeglądam i znalazłam uszczelkę do kawiarek: www.sklep.scapol.pl/pl/160-uszczelki-do-kawiarek która bez wątpienia mi się bardzo przyda… ;) uwielbiam kawę i jednak musze zadbać o jej jakość

Awatar użytkownika

Postautor: TwardaJane » czw mar 23, 2017 2:06 pm

też koniecznie musze odnowić w końcu moją kuchnie, bo same stare sprzęty w niej… fajny ten sklepik, dużo takich ładnych kolorowych, żywych rzeczy do kuchni można tam kupić, podoba mi się

kuchnie gliwice

Wróć do Dzieci, ciąża...