Chcę kupić ładną dziecięcą lampę wiszącą do pokoju córki. Poratujecie jakimś linkiem?

Awatar użytkownika

Chcę kupić ładną dziecięcą lampę wiszącą do pokoju córki. Poratujecie jakimś linkiem?

Postautor: Skoczek » pt sie 11, 2017 1:25 am

Ostatnio była u nas znajoma, okulistka, która zwróciła uwagę, że oświetlenie w pokoju naszej córeczki jest nieodpowiednie. Mówi, że jest zbyt ostre, a także jest zbyt duże natężenie na wieczór. Niestety, nie mam możliwości wymiany włącznika na potencjometr przy tej lampie, więc chcemy ją zmienić. Skoro już jest zmieniana, to pomyśleliśmy, że fajnie by było, jakby to była taka typowo dziecięca, najlepiej wisząca. Kojarzycie jakiś sklep internetowy, w którym dostaniemy taką lampę?

Postautor: bazanciara » pt sie 11, 2017 1:53 am

Cześć! Dobrze jest mieć takich znajomych, bo człowiek przynajmniej wie, jak lepiej dbać o dziecko, a póxniej się dziwi, czemu maluch ma wadę wzroku np. A co do sklepu, to jest na przykład taki bcluxinter.com. Ja tam kupowałam dla syna lampkę na biurko, ale widziałam, że mają też naścienne, wiszące i plafony.

Awatar użytkownika

Postautor: Skoczek » pt sie 11, 2017 2:44 am

I co? Tam dostanę takie lampy, w których mogę regulować światło?

Postautor: bazanciara » pt sie 11, 2017 3:37 am

Tak, większość z nich (Jeśli nie wszystkie), przede wszystkim współpracują z żarówkami led. Ja na przykład oglądałam jakąś lampę,w której były trzy stopnie natężenia światła, dzięki czemu można dobrać najlepszą ilość na daną porę.

Postautor: kontrolka » pt sie 11, 2017 4:01 am

Pomijam fakt, że te lampy są naprawdę śliczne :) Sama wyposażałam pokój córki z tym sklepem i znalazłam piękne dziecięce lampy wiszące pod tym adresem: http://www.bcluxinter.com/lampy-wiszace.html. Myślę, że jak kupicie jedną z nich, to Wasza mała będzie zachwycona.

Awatar użytkownika

Postautor: Skoczek » pt sie 11, 2017 5:29 am

Na to się zanosi, tylko jeszcze małżonka musi pozytywnie zaopiniować ;)

Postautor: kontrolka » pt sie 11, 2017 8:15 am

Co tam małżonka, dziecku przede wszystkim pokażcie, bo to w końcu ono będzie tam mieszkać, prawda?

kuchnie gliwice

Wróć do Dzieci, ciąża...