Gdzie najczęsciej kupujecie zabawki dla swoich dzieci?

Awatar użytkownika

Postautor: ManSuper » ndz lis 06, 2016 3:22 pm

Witam. Poszukuję jakiegoś dobrego sklepu z zabawkami, gdzie można znaleźć duzy wybór gier i innych edukacyjnych artykułów dla dziewczynek. Córka ma już dużo lalek, kucyków i innych zabawek, które niestety szybko się psują. Teraz szukam czegos trwalszego, a jednocześnie bardziej kreatywnego.

Awatar użytkownika

Postautor: RadosnaMarta » ndz lis 06, 2016 5:26 pm

Chyba wiem o co ci chodzi. Tez preferuję zabawki, które nie tylko cieszą oczy, ale także uczą. Duży wybór róznych gier i zabawek edukacyjnych dla dziewczynek, w tym puzzli, klocków i zestawów literek, znajdziesz na stronie dozabawy.com/224-zabawki-dla-dziewczynek. Mozna tam znaleźć produkty dla dzieci w róznym wieku – od pierwszych miesięcy życia do kilkunastu lat.

Awatar użytkownika

Postautor: ManSuper » ndz lis 06, 2016 7:07 pm

Dziękuję. Super gry i układanki dla dziewczynek są w tym sklepie internetowym. Zamówiłem dla córki już układankę z modelkami oraz zestaw z abecadłem.

Awatar użytkownika

Postautor: Balbina » ndz lis 06, 2016 7:33 pm

Możesz jej zamówic też jakies fajne klocki Cobi w sklepie internetowym, dopasowane oczywiście do jej wieku. Uważam, ze klocki są świetną zabawką tak dla chłopców, jak i dziewczynek. Ja tutaj raz na miesiąc albo nieco rzadziej zamawiam mojemu 6-letniemu synowi pomysłowe zestawy klocków i jest z nich bardzo zadowolony.

kuchnie gliwice

Wróć do Dzieci, ciąża...