Jak przetransportować maszyny budowlane i rolnicze?

Awatar użytkownika

Postautor: TwardaJane » pn sty 30, 2017 3:15 am

Hej, czy jest jakaś możliwość by sprawnie i szybko przetransportować maszyny budowlane i rolnicze. Pare kilometrów oczywiście można by po prostu przejechać, ale robienie pięciuset kilometrów traktorem albo koparką chyba mija się z celem. Jak to rozwiązać.

Awatar użytkownika

Postautor: Camilla » pn sty 30, 2017 4:25 am

Są specjalne firmy które zajmują się transportem maszyn. Wejdź sobie na tę stronę http://relokacjamaszyn.com.pl/oferta/transport-maszyn/. Tam znajdziesz wszystkie informacje. Transportują maszyny na takie a nawet większe odległości. Każdy element jest zabezpieczany na specjalnej platformie. Maszyny budowlane i rolnicze o standardowych rozmiarach nie sprawią kłopotu. Oni transpotują również wielkogabarytowe oraz ponadnormatywne maszyny i dzięki nowoczesnym rozwiązaniom robią to z powodzeniem.

Awatar użytkownika

Postautor: Bernadetta » pn sty 30, 2017 5:31 am

A na jaką odległość największą można transportować takie maszyny? czy są jakieś ograniczenia?

Awatar użytkownika

Postautor: Camilla » pn sty 30, 2017 6:11 am

Z tego co waiem nie ma żadnych ograniczeń ta firma transportuje również za granicę, a nawet do ameryki i inne kontynenty. Jeżeli masz taki transport skontaktuj się z nimi na pewno zrobią ci odpowiednią wycenę kosztów.

Awatar użytkownika

Postautor: TwardaJane » pn sty 30, 2017 8:06 am

Ok., dzięki za podrzucenie kontaktu. Myślę , ze z nimi transport będzie przebiegał szybko sprawnie i bezpiecznie. dzięki dziewczyny za rady. nie wiem jak bym sobie bez was poradziła. transport maszyn rolniczych i budowlanych spędzał mi sen z powiek.

kuchnie gliwice

Wróć do Motoryzacja